2726
بچه ها به نظرتون طلا عوض کردن تو این شرایط ضرره؟

تعویض هیچوقت ضرر نداره همونقدی که هس ازشمام همونقد میخرن و همونقدم میفروشن دیگ فرقی نداره 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
تعویض هیچوقت ضرر نداره همونقدی که هس ازشمام همونقد میخرن و همونقدم میفروشن دیگ فرقی نداره 

عزیزم چطور بنظرت فرق نداره طرف میاد طلایی ک استفاده شده رو با اجرت ومالیاتش ازشما برداره بعد طلای نوشو دوباره اونجوری بده اینک میشه سربه سر خب همه میرن عوض میکنن که

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم چطور بنظرت فرق نداره طرف میاد طلایی ک استفاده شده رو با اجرت ومالیاتش ازشما برداره بعد طلای نو ...

نه میدونم که اینارو ولی با هرقیمتی باشه تعویض کنی همین میشه دیگ منظورم اینه

اخه سفیدن  دوس دارم زرد داشته باشم

عزیژم توبخوای عوض کن میری طلاتو به قیمت خام حساب میکنه یعنی توموقعه ای ک طلاخریدی مالیات واجرت وحساب کردی پس الان ک میخوای تعویض کنی کم میشه وطلافروش طلایی ک انتخاب کردی وبهت مید ولی اجرت ومالیات روش حساب میکنه اگر طلایی کبرداشتی کم وزن باشه میشه سربه سر ولی ضررش اینجاس ک شما وقتی طلاتو میدی روش ۱۶ درصد اجرت و...دادی الان کم میکنه وروی طلای جدیدت حساب میکنه پس تعویض شما میشه ضرر

2728
نه میدونم که اینارو ولی با هرقیمتی باشه تعویض کنی همین میشه دیگ منظورم اینه

اره دوستم ولی اگ بخدای طلا دوباره هم وزن طلای خودش برداره باید یه چیزیم بزاره روش تابتونه بگیره اگ یکم کم وزن تر باشه میشه سربه سر وحرف شمادرست🙂

اره دوستم ولی اگ بخدای طلا دوباره هم وزن طلای خودش برداره باید یه چیزیم بزاره روش تابتونه بگیره اگ ی ...

بله بله عزیزم حق با شماس هم وزن چیزی که میفروشی هیچوقت نمیتونی طلا بگیری کمتر از اون میشه 

شما درست میگی

میدونم خب. به نظرتون آب طلای زرد بزنم بهش خوب میشه؟

ببخشید طلاتون چیه انگشتره النگو؟والا من شنیدم وقتی اب طلای زرد میزنی یه مدت دیگ یکم تیره میشه اینم روانگشتره خودم دیدم سفید بودم یه جاهایی زرد کردم ولی تیره شد مثل خوده اون طلا زردنمیشه بنظرم .