2733
2739
عنوان

شوهراتون رو با مهریه تهدید نکنین😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 90 پست

حالا صبر کن ببین پدر و مادر دختره چیکار میکنن 

من بودم میدادم تیکه تیکش کنن بندازن جلو سگا 🙄🙄🙄

خودشو نیکشت خب 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب حالا اینچیزارو کم یاد مردها ردین😂😂😂

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
2738

من که چون امید نداشتم مهریه چیزی بعنوان عندالمطالبه باشه چون آخرشم نمیدن.از همون اول گفتم تو خواستگاری گفتم من به مهریه کاری ندارم هرچقدر صلاحه بذارید اما من بعنوان زن تو زندگی چیزی که حقمه رو میگیرم پس هرچی در زندگی مشترک داشتیم باید همون موقع نصفش سند بنامم بشه .آدم نقد ول نمیکنه نسیه رو بچسبه

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
من ی بار به شوخی مهریه رو‌کفتم برا منم ۱۳۷۲ تا تاریخ تولدمه. شوهرم گفت دیه با صرفه تر از مهریته 😐😐 ...

باید بگی دیه فقط باید نباید بدی اونوقت میشی قاتل حکم قصاص داری دورازجون شماوهمسرتون 

برای سلامتی دخترم دعاکنید
      ب نام خدا من یک عدد جان خود رانجات داده مهریه را بخشیدم☺

جدی چرا؟چقدر بود؟

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

من تووی دلم بخشیدمش به وجود نازنین بچه م. 

ولی زبونی نه. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706