2737
2734
عنوان

تعدادی شیرخشک نان1 با قیمت پایینتر از داروخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 37 پست

یبار نشد اینجا تاپیک بزنم یا سوال بپرسم جواب بگیرم فقط خاله زنک بازی و قصاوت بیخود و فضولی یاد گرفتن ملت ما

کی میخواد فرهنگ ما درست بشه خدامیدونه!!!

پول ندارم الان شیرخشک بخرم اینارو گفتم بفروشم اگه داشتم میبردم میدادم شیرخوارگاه 

خانوم برو بیرون از تاپیک من اعصاب ندارم! برا خودم  مرغ و گوشت و دستمال و نوار بهداشتی ی دونه ه ...

اول اینکه ریپ نکن تا برنگردم 

دوم اینکه کی گفتم احتکار گفتم چندتا خریدی

الان تهمت زدی به من 

منم حلالت نمیکنم

هزاربارم که ردپ کنی برنمیگردن بخونم پی زحمت بیخود نکش

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی ماهشه خودمم شیر نداشتم بهش بدم😥😭

فدات شم ناراحتی نداره.منم مث شما بودم.من شیر آپتامیل میدادم بهش تا ۶ماه بعدم نان ۲..گفتم اگه غذا خوره عدسی هرروز براش درست کنی شکمش سفت نشه.خیلی خوبه..

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍
2731
فدات شم ناراحتی نداره.منم مث شما بودم.من شیر آپتامیل میدادم بهش تا ۶ماه بعدم نان ۲..گفتم اگه غذا خور ...

منم اپتامیل میدادم رفلاکس داشت ببلاک ای آر ضد رفلاکسه از دیروز اونو شروع کردم خداروشکر رفلاکس نداشته تا الان

منم اپتامیل میدادم رفلاکس داشت ببلاک ای آر ضد رفلاکسه از دیروز اونو شروع کردم خداروشکر رفلاکس نداشته ...

انشالله خیرش رو ببینی.تنتون سالم و دلتون خوش.خوب کاری کردی😚

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍
خیلی خنده دار بود ها ها ها😒😒😒

قابل نداشت 😂😂😂😂😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2738