2726
عنوان

من باردارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 82 پست
اینقود بمن گفتن واسه بچه اول جلوگیری نکن ک دیونه شدم مادرمم که هرماه میگفت حامله نشدی ,میگفتم بابا ...

خداروشکر که الان نی نی دار شدی 

من خودم که بچه دوس ندارم زود بیاریم اما همسرم عاااااشق بچست خودم میگم دوسال یا سه سال بشه بعد اما همسرم تازه بهم کلی فرجه داده میگه یک سال نشد من کار خودمو میکنم😕😕😂😂 البته به شوخی میگه 

خداروشکر که الان نی نی دار شدی  من خودم که بچه دوس ندارم زود بیاریم اما همسرم عاااااشق بچست خو ...

اگ زندگیت خوبه و هیچ مشکلی نداره بزار حامله شی... من چندماهم مشکل داشتم و فکرم مشغول بود ... 

خیلی خوبه مردا بچه دوست  دارن , من میشناسم کسایی ک چندسال میگذره و شوهرشون میگن بچه نمیخوان... 

بنظرم مردی ک بچه نمیخواد  بفکر زندگی و این چیزا نیست

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام شوهرت اومد.سوپرایز شد؟؟؟؟؟

آره عزیزم.کلی خسته بود .با کلی ترفند کشوندمت تو اتاق و ازش فیلم گرفتم.خنده از رو لبش نمیرفت و باورش نمیشد...

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
دیگه نخوری ها 

واقعا؟؟؟

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
نگه میدارم ولی اون نگه نمیداره,جلوی همه فامیل و غریبه همچی میزنه ب چشم آدم ,اینقدر فحش و بد دهنه ,نم ...

چقدر بد ناراحت شدم برات آدم از مادرش توقع نداره 😔

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم