2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 

تا فردا موعدمه

استررررررس دارم...جونم داره در میاداخه میخوام زود معلوم شه که ببینم میتونم برم سفر یانه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731
من یکشنبه 29ام موعدمه ولی از الان درد دارم انگار میخوام پریود شم😢😢بشدت زیر دلم درد میکنه

عزیز دلم. قربونت برم انشالله پریود نمیشی و خبر بارداری‌ تون رو بهمون میگی تا کلی ذوق کنم

2738
عزیزم بی بی چک زدی یا میخوای صبر کنی

فردا اگه پریود نشم میزنم

معلوم میشه دیگه؟ فردا روز موعدمه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چه ربطی به سفر داره.؟

اگه باردار باشم نمیرم.میخوام برم کربلا....

2706