2726
عنوان

با مهمون دزد چه کنیم؟؟؟؟

1809 بازدید | 77 پست

پسر عموی پدزشوهرم ، خیلی میان خونه پدرشوهرم اینا  با سه تا بچه قدونیم قد خیلی پروعن ، بدون دعوت میان شام ناهار اصلانم مارو دعوت نمیکنن خونشون هی میگن دلمون تنگ میشه میایم، وقتی میان اصلا شبیه مهمون نیستن میرن تو اتاق درو قفل میکنن ، شوهر زنه میره رو تخت مادرشوهرم میخوابه ،بخدا هروقت اونا میان پول گم میشه تا الان سه چهار میلیون پول گم شده ، وقتی میرن مادرشوهرم میبینه جیبا خالی کیف خالی  ،اقاهه در ظاهر متدینه ، ولی خانمه نه ،  اما ظاهرش مظلومه ، ادم نمیتونه باور کنه کاره زنس دیگه نمیدونیم جیکار کنیم قبلا یه شهر دیگه بودن هی میومدن الان اومدن شهرما ، دیگه شورشو دراوردن بی دعوت میان همه جای خونه سرک میکشن ، پولا هم که غیب میشه ، چیکار کنیم هم از مهمونداری خسته شدیم هم از دذدیشون .اولش تو دلم میکفتم نکنه به من شک کنن فک کنن دزدی کار منه ولی فهمیدم به من اعتماد کامل دارن ، یه راهکار بدین چجوری مچ زنرو بگیریم ، این شهرم غریبن بجز ما کسیرو ندارن 

آرزوم اینه نی نی بیارم شوهرم روسینش بخوابوندش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتي ميان ي كاغذ بنويسيد بزاريد تو جيب و كيف ك :

خاك برسرت در ديزي بازه حياي تو كدوم گوري رفته 

ما ميدونيم دزدي كاره توعه خودت مث ادم ديگ نيا اينجا مهموني 

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2728

پول نقد نگه ندارن تو خونه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

تا ندیدین ب چشم تهمت نزنید

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

دوربین بذار تو اتاق وکمی پول هم بذارید کنار تخت یا رو میز

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
وقتي ميان ي كاغذ بنويسيد بزاريد تو جيب و كيف ك : خاك برسرت در ديزي بازه حياي تو كدوم گوري رفته  ...

خخخخخ دهنت 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706