2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالاحالشون خوب بشه...

من یه باردیدم یکی تونی نی سایت میگفت ازعنبرنسارا استفاده کرده.

اصلامطمئن نیستم بدون تحقیق لطفا استفاده نکنین.پرس وجو کن توگوگل هم بزن.ازدکترهم بپرس خلاصه همینطوری ازعنبرنسارا قبل اینکه به دکتربگین استفاده نکنین.

یکی ازآشناهامون هم  رفته بودپانسمان زخم بستررویادگرفت برای پدرش انجام میداد

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالاحالشون خوب بشه... من یه باردیدم یکی تونی نی سایت میگفت ازعنبرنسارا استف ...

ممنون عزیزم انشاالله خدا همه مریضارو شفا بده تو نت سرچ کردم چند تا پماد معرفی کرده بودن میخواستم ببینم کسی غیر از این داروها راهکار دیگه ای میدونه چون زخمش تازه است 

من اطلاعاتی ندارم عزیزم

انشاءالله خدا شفاشون بده

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
ممنون عزیزم انشاالله خدا همه مریضارو شفا بده تو نت سرچ کردم چند تا پماد معرفی کرده بودن میخواستم ببی ...

خیلی خیلی ناراحت شدم.انشالاحالش خوب میشه.مریضیش چه طوریه؟قابل درمانه؟

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
پدرم عزیزم الان دوماهه مریض شده نمیتونه راه بره دو طرف پاش زخم شده 

پماد الفا از داروخونه بگیر.برای ترمیم زخم سدختگی زخم بستر و هر مدل زخمی عالیه من استفاده کردم هم بابام ک نمیتونست راه بره الانم مادرم ک زمین گیر شدن ببین روی زخم میزنی روزی یک یا دو بار بعد ی نایلون فریزر و برش میدی داخل نایلون میذازی سمت زخم روزی دو بار استفاده کنی اگه زخمش زیاد نباشه ی هفته ای محو میشه.قیمتش11500داروخونه داره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

من مادر بزرگم همین جوری بود همون طرف ک زخم شده رو دود عنبررنسار بده روی صندلی یا تخت بشینه یادراز بکشه همون طرفا رو دود بده  زود خوِب میشه 

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2706