2733
2734
عنوان

زمان استفاده ازز بی بی چک

137 بازدید | 15 پست

بچه ها چند روز بعد تموم شدن لکه بینیم بی بی بزنم جواب درست میده ؟

من فردای تموم شدن لکه بینیم زدم منفی شد.

یعنی منفیه دیگه باردار نیستم ؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصولا بی بی چک بعد از تاخیر پریودتون مثلا بعد دو روز تاخیر و بیشتر جواب قطعی نشون میده گاهی هم زودت ...

لکه بینی من که فردای روز پریودم بود و خودش 3-4 روز طول کشید . بعدم فرداش بی بی زدم ینی میشه پنج روز بعد موعدم زدم و منفی شد . ینی دیگه بش فک نکنم؟

یه هفته بعد از تخمک گذاری و اقدام نشون نمیده؟

بستگی به دوره داره 

مثلا دوره اگه ۳۰ روزه و تنظیم باشه تخمک گذاری میشه حدود ۱۲ تا ۱۵ و تا لقاح و لانه گزینی انجام بشه اگه درست یادم باشه حدود دو هفته زمان میبره ک میشه همون تاریخ موعد یا چند روز دیرتر گاهی هم چند روز زودتر

ولی یه هفته بعد خیلی زوده فک کنم

بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
اگه اون لك لانه گزيني بود همون روز هم بايد مثبت ميشد منكه اينجور بود

انقد چیزای مختلف خوندم که می خوام ببینم یکی هست شرایطش مثل من بوده باشه و الان مامان باشه

2738
لکه بینی من که فردای روز پریودم بود و خودش 3-4 روز طول کشید . بعدم فرداش بی بی زدم ینی میشه پنج روز ...

ینی موعدتون رسید و اصلا پریود نشدین در حد لک بود ؟

والا تجربه ندارم این مورد رو از دکترتون بپرسید بهترِ

لک لانه گزینی کمِ و ی بار دیده میشه 

بی بی چک ها هم البته خیلی معتبر نیستن

خیلیاشون کاذب مثبت میشن و یا منفی کاذب نشون میدن

بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
ینی موعدتون رسید و اصلا پریود نشدین در حد لک بود ؟ والا تجربه ندارم این مورد رو از دکترتون بپرسید ب ...

بله فردای روز موعودم پریود نشدم ولی لکه بینی داشتم 3-4 روزی بعدشم قطع شد

دکترم قبلا برای سونو نوشته گفت هر وقت پریود شدی و پریودت تموم شد برو این سونو رو بده 

حالا نمی دونم اینو پریود بگیرم نگیرم کی سونو برم 

برم سونو بگم شرایطم اینه 

نمی دونم   

می خوام یه دفعه دیگم هم بی بی بزنم ببینم چی میاد .اگه منفی بشه که خیلی مسخرس برم آز نیست؟!

چرا مسخره باشه . ولی اگه میخای یه بار دیگه هم بی بی بزن . یکی رو میشناسم هی بی بی میزد منفی بود یه روز شانسی رفت ازمایش داد دید بارداره. انشالله شما به خواستت برسی. 

من هنوز پریود نشدم 

بی بی چکم از شش روز پیش تاحالا نزدم

فقط یکم تکرر ادرار گرفتم انقد که دیشب بیدار شدم رفتم دسشویی

مامانم میگه تا دو هفته بعد تاخیرت بی بی نذار

ولی دلم طاقت نمیاره میخوام فردا بزارم

2706