2733
2734
عنوان

اگه همین الان ۵۰ میلیارد پول بهت بدن چیکار میکنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 197 پست

پولمو  برمیدارم   میرم   باکو  اونجا  زندگی  میکنم   تک و تنها 😎

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

اول خونه و ماشین خوب میخرم برای خودمو شوهرمو زندگیم.یه کار باش راه میندازیم. بعد واسه اطرافیان خونه میخریم. یه خونه تو کربلا مشهد و قم میخرم برای زوار بی بضاعت اهل بیت ک بیان مجانی مستقر بشن تهش چیزی موند کار افرینی میکنم واسه جوونا. والا خیلی کارا میشه کرد با ۵۰ میلیارد خدا لعنت کنه کسایی ک اینقدر پول دارن از هم نوع بی بضاعت خودشون بی خبرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ چرا توی نیم ساعت جمع میکنم از ایران میرم

خونه و ماشینم رو هم میبخشم به یکی که نیاز داره

اما اون ۵۰ تومن واس خودمه خارج از ایران لازمم میشه🤣

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731

اول یک چهارمشو میدادم ب شوهرم ک بیخیال من بشه و بره  ...

با بقیشم میرفتم جهانگردی با پسرم  

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
2738

یه بخشیشو برمیدارم تا  خودم و یکسری از افرادی که بهم نزدیکن و دوست دارن از ایران برن کمک میکنم 

یه مقدارم میدم به خانواده ام

باقیشو خرج خیریه و 

راه اندازی  یه کسب و کار واسه افراد بیکار

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
خونه ویلایی بزرگ میخرم. خیلی بزرگ و خفن. یه رستوران بزرگ میزنم. میرم بینیمو عمل میکنم. ماشین میخرم. ...

حسینیه آخه؟ خودت تو خونه ویلایی بزرگ بعد بچه های کار تو حسینیه؟؟؟ حداقل براشو کار ردیف کن

خنثی بدون امضا...
2706