2737
2734
عنوان

صرفا جهت درد و دل😔

258 بازدید | 30 پست

اول میگم خدایا شکرت بابت هممه چیز ، اینا رو میگم ناراحت نشیا دارم با دوستای نی نی سایتی درد و دل میکنم شما توجه نکن مثل همیشه هوامو داشته باش ممنون😘

و اما...

خستم دیگه از دست شیطنت‌های بچه ام😔

دیگه گاهی می برم و دعواش میکنم، خیلییی سربهوا و بازیگوشه (کم کم دو سالش میشه)

خستم از حساسیتای زیادی همسرم رو بچه که: 

نیفته، مریض نشه، لاغر نشه،چاق نشه، از رو مبل نپره، همه نوع تنقلاتی نخوره، جایی میبرمش بلایی سرش نیاد، خونه کسی میرم بهش همه چی ندن بخوره و..........😠😠😡😡😡😡😡😡

خستم از وقت نداشتن برای خودم

خستم از تنبلی خودم

خستم از مامانم و حرفها و کاراش، از اینکه هنوز مثل مجردیم انتظار داره گزارش کامل زندگیم بزارم کف دستش، به همه زندگیم کار داره، برام تصمیم میگیره، برنامه میریزه، میخواد بدونه دقییییق هر ماه چند حقوقمونه، چقد اضافه کاری داشته، پولمون چطور خرج میگنیم و......

خستم از اینکه میگه نهار بیا خونمون ولی وقتی میرم درست خودم و بچم رو تحویل نمیگیره، خب مگه خودت نبودی گفتی بیا؟😔😔

خستم از اینکه هر چی براش تعریف کنم حتتتتی پیییییش پا افتاده نرین اتفاق، دو ساعت بعد کل فامیل خبر دارن 

خستم از خیییلی چیزای دیگه😢😢

خستم که مجبورم همش کارای مامانم رو جلو شوهرم موجه و عادی جلوه بدم😢

خستم از بس به مامانم گفتم در مورد من و بچه و همسرم نیازی نیست برای کسی با جزییات تمام توضیح بدید اما انگار نه انگار 

خستم که تازه بدشم میاد و ناراحتم میشه😩

خستم از خیلی چیزا

دلم آرامش و آسایش میخواد.  اول آرامش ذهنی بعد جسمی و زندگی

❌لطفا نصیحت نکنید ممنون

« خدایا شکرت »

الان منم بامامانم حرفم شد....خیلی کم پیش میادجلوش وایسم....😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

اوووم خو تعريف نكن براش چيزي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو یه برهه ای از زمان 

انگار همه چی با هم  ب آدم فشار میاره !!!!

حالا تو دو روز قبل ، روال زندگی همین بود ها ؛ 

ولی انگار از یه جایی ببعد ؛  یه سری چیزها برای آدم 

بولد  میشه !!!!!!

نمی دونم چرا ......

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

بچت که هنوز زوده بذاریش مهد

۳سالش ک شد بذارش مهد

هیچوقت زندگیتو برای کسی تعریف نکن مطمئنا خودت هم اشتباهی داشتی ک اینطوری شده پس هروقت ازت سوال پرسیدن حالا هرکی بپیچون قضیه رو یا یه سوال خصوصی از زندگی خودش بپرس مطمئن باش ج میده چون متوجه میشه کنجکاوی بده

مردا همینطورن چون خودشون مدام با بچه نیستن درک زیادی از بچه داری ندارن

مامان من بین بچه هاش فرق میزاره این منو دیوونه میکنه اصلایک ماهه نمیرم خونشون الان زنگ زده گریه وزاری که بیا غلط کردم دیگه فرق نمیزارم البته همه همه ی فامیل میگن منو دوست داره مادرم وبرام میمیره ولی موقع دعواباخواهرم طرف اونومیگیره 

خواهرم داره میمیره که چرامنو وشوهرمودوست داره مامانم ،منم دارم خودمومیکشم چرا دعوای بین خواهرم ومن  میشه طرف اونومیگیره حقوبه من نمیده 😶😶😶😶😶

خلاصه مادرم مونده بین ماودعواهامون اسیرشده😂😂😂😂😂😂

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

حرفای شوهرتو ول کن. بچه رو هرکاری کنی مریض میشه، زمین میخوره، تب میکنه. نمیشه که ۲۴ساعته پاییدش. خیلی همسرت نگرانه خودش بشینه ور دل بچش یا براش پرستار بگیره.

راجع به مامانت هم چیزی بهش نگو. این تنها کمیه ک میتونم بهت بکنم. چه مادر چه دوست چه عزیزترین کست، حرف زندگیتو بهش نگو

اوووم خو تعريف نكن براش چيزي

خیلی وقته نمیکنم

اینبار یه چی پرسید کامل جواب ندادم، با غیظ رو کرد داداشم گفت دیگه اینم برام دزدکی کار شده😭😭

دلم میگیره از حرفا و کاراش

از بچگی یادم همینجور بوده 

« خدایا شکرت »
2706