عنوان

چجوری خواستگارمو دَک کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 75 پست
همین دیگه..میشه یکم راهنمایی کنی؟ دقیقا چی بگم بهش که خیی ام غیر معقول نباشه

بگو من برای مهریه علاوه بر سکه حتما ملک میخوام. یعنی باید شش دانگ یک ملک اعم از خونه یازمین بنامم کنی  . اگه نداری بسلامت.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تنهام...اونم همسن خودمه..واسه همین کارش تازگیا جور شده..قراره آذرماه بیاد...از شانس منم این دوماه زر ...

چند سالته؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728
بگو من برای مهریه علاوه بر سکه حتما ملک میخوام. یعنی باید شش دانگ یک ملک اعم از خونه یازمین بنامم کن ...

اخ کاش روم بشه بگم بهش...اخه خودمون وضعمون انننقد خوب نیست که همچین توقعی بهم بیاد...نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه...وضع ما نرمال جامعه اس..نه خیلی پایین نه خیلی بالا ..که بگم توقع من انقد مهریه اس

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد
تنهام...اونم همسن خودمه..واسه همین کارش تازگیا جور شده..قراره آذرماه بیاد...از شانس منم این دوماه زر ...

بهش بگو واست خواستگار اومده شاید زودتر اومد. زودتر بیاد بهتره. بعدشم اول بسنج ببین کدوم بهتره. 

ن منظورم اینه از اونی ک دوسش داری مطمعنی ک ادم خوبیه و حتما میاد و میشه ؟؟؟؟؟؟

اره دیگه بعده این همه سال میدونم که چند چندم باهاش..پسره خوبیه بنده خدا درسو ول کرد که دنبال کار بره

اخ کاش روم بشه بگم بهش...اخه خودمون وضعمون انننقد خوب نیست که همچین توقعی بهم بیاد...نمیدونم منظورمو ...

اگه روت نمیشه بهش بله بگو و برو باهاش زندگی کن . بالاخره خجالت کشیدن عواقبی داره.

بهش بگو واست خواستگار اومده شاید زودتر اومد. زودتر بیاد بهتره. بعدشم اول بسنج ببین کدوم بهتره. 

اخه از شانس قشنگ من هر ۲ دوز یه خواستگاری پیداش میشه...بهش گفتم..داره به اب و اتیش میزنه که اذر بیاد

اگه روت نمیشه بهش بله بگو و برو باهاش زندگی کن . بالاخره خجالت کشیدن عواقبی داره.

مرسی که انقد محکم راهنمایی میکنی و دلمو قرص میکنی...اره اینجوری بهتره..امروز که اومد بهش میگم

خانوادم قبول نمیکنن..میگن هر خواستگاری میاد یه عیبی میزاری روش...اونا نمیدونن که یکی دیگه رو میخوام. ...

منم همينطورم 😥😥😥

من به دستانه خداخیره شدم معجزه کرد😍کاربر(@baharjoon94)دلم خیلی برات تنگ شده  
2706