2703
2553
عنوان

چجوری خواستگارمو دَک کنم؟

612 بازدید | 75 پست

سلام خانمای عزیز...امروز یه خواستگاری میاد خونمون ..که خانوادم خیلی موافقن..شرایطش خوبه...ولی من یکی دیگه رو میخوام..دلم جای دیگس...بهش چی بگم که بره؟؟ به پسره مستققیم بگم نمیخوامش؟؟ میترسم ابرو ریزی بشه  

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب بگو به خانوادت

خانوادم قبول نمیکنن..میگن هر خواستگاری میاد یه عیبی میزاری روش...اونا نمیدونن که یکی دیگه رو میخوام..اونقدم روشن فکر نیستن که بخوام بهشون راز دلمو بگم

وا کاری نداره.

یه توقعاتی داشته باش خودش منصرف بشه. بگو من باید نوکر و کلفت داشته باشم. یا خواسته های نا بجا.

آخرش اگه قبول کرد یه ایراد بذار روش به بابات اینا بگو. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
خانوادم قبول نمیکنن..میگن هر خواستگاری میاد یه عیبی میزاری روش...اونا نمیدونن که یکی دیگه رو میخوام. ...

خب به يارو بگو نميخوامت

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
2714
الان که عهد حجر نیستیم بخوان به زور شوهر بدن. بگو نه

اره به زورر که شوهر نمیدن...من پدر مادرم فوت شدن و تنها زندگی میکنم...خانوادم میخوان زودتر از تنهایی دربیام...منم هر خواستکاری میاد یه چیزی الکی میگم که برن

خب به يارو بگو نميخوامت

رک و راست بگم؟؟؟ نمیره به خانوادش بگه؟؟ خانوادشم بیاد به ابحیایی من بگه ..ابرو ریزی بشه

وا کاری نداره. یه توقعاتی داشته باش خودش منصرف بشه. بگو من باید نوکر و کلفت داشته باشم. یا خواسته ه ...

همین دیگه..میشه یکم راهنمایی کنی؟ دقیقا چی بگم بهش که خیی ام غیر معقول نباشه

با کی زندگی میکنی؟ خب چرا اونیکه دوستش داری پاپیش نمیذاره

تنهام...اونم همسن خودمه..واسه همین کارش تازگیا جور شده..قراره آذرماه بیاد...از شانس منم این دوماه زرت و زرت داره خواستگار میاد

2706