1232
1226
عنوان

چجوری خواستگارمو دَک کنم؟

473 بازدید | 75 پست

سلام خانمای عزیز...امروز یه خواستگاری میاد خونمون ..که خانوادم خیلی موافقن..شرایطش خوبه...ولی من یکی دیگه رو میخوام..دلم جای دیگس...بهش چی بگم که بره؟؟ به پسره مستققیم بگم نمیخوامش؟؟ میترسم ابرو ریزی بشه  

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد  

خب بگو به خانوادت

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

پک میوه‌های تازه برش خورده در بسته بندی های متنوع

دارای مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی

سینی میوه

سیخ میوه

بسته مخصوص افطار

میوه  برش خورده برای مراسم و دورهمی ها

جهت سفارش محصولات از طریق سایت میوکات اقدام بفرمایید

📞09194997836

خب بگو به خانوادت

خانوادم قبول نمیکنن..میگن هر خواستگاری میاد یه عیبی میزاری روش...اونا نمیدونن که یکی دیگه رو میخوام..اونقدم روشن فکر نیستن که بخوام بهشون راز دلمو بگم

1156

وا کاری نداره.

یه توقعاتی داشته باش خودش منصرف بشه. بگو من باید نوکر و کلفت داشته باشم. یا خواسته های نا بجا.

آخرش اگه قبول کرد یه ایراد بذار روش به بابات اینا بگو. 

خدایا من به معجزه ات از اعماق قلبم ایمان دارم. ده اردیبهشت 1398
خانوادم قبول نمیکنن..میگن هر خواستگاری میاد یه عیبی میزاری روش...اونا نمیدونن که یکی دیگه رو میخوام. ...

خب به يارو بگو نميخوامت

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
الان که عهد حجر نیستیم بخوان به زور شوهر بدن. بگو نه

اره به زورر که شوهر نمیدن...من پدر مادرم فوت شدن و تنها زندگی میکنم...خانوادم میخوان زودتر از تنهایی دربیام...منم هر خواستکاری میاد یه چیزی الکی میگم که برن

1221
خب به يارو بگو نميخوامت

رک و راست بگم؟؟؟ نمیره به خانوادش بگه؟؟ خانوادشم بیاد به ابحیایی من بگه ..ابرو ریزی بشه

وا کاری نداره. یه توقعاتی داشته باش خودش منصرف بشه. بگو من باید نوکر و کلفت داشته باشم. یا خواسته ه ...

همین دیگه..میشه یکم راهنمایی کنی؟ دقیقا چی بگم بهش که خیی ام غیر معقول نباشه

اره به زورر که شوهر نمیدن...من پدر مادرم فوت شدن و تنها زندگی میکنم...خانوادم میخوان زودتر از تنهایی ...

با کی زندگی میکنی؟ خب چرا اونیکه دوستش داری پاپیش نمیذاره

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا پسر گلمو برد پیش خودش و یه دختر کوچولو بهم داد. بازم خدایا شکرت. 
با کی زندگی میکنی؟ خب چرا اونیکه دوستش داری پاپیش نمیذاره

تنهام...اونم همسن خودمه..واسه همین کارش تازگیا جور شده..قراره آذرماه بیاد...از شانس منم این دوماه زرت و زرت داره خواستگار میاد

1167
همین دیگه..میشه یکم راهنمایی کنی؟ دقیقا چی بگم بهش که خیی ام غیر معقول نباشه

بگو من برای مهریه علاوه بر سکه حتما ملک میخوام. یعنی باید شش دانگ یک ملک اعم از خونه یازمین بنامم کنی  . اگه نداری بسلامت.

تنهام...اونم همسن خودمه..واسه همین کارش تازگیا جور شده..قراره آذرماه بیاد...از شانس منم این دوماه زر ...

چند سالته؟

بگو من برای مهریه علاوه بر سکه حتما ملک میخوام. یعنی باید شش دانگ یک ملک اعم از خونه یازمین بنامم کن ...

اخ کاش روم بشه بگم بهش...اخه خودمون وضعمون انننقد خوب نیست که همچین توقعی بهم بیاد...نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه...وضع ما نرمال جامعه اس..نه خیلی پایین نه خیلی بالا ..که بگم توقع من انقد مهریه اس

1220