2726
عنوان

سلام لطفا هركی حاجت گرفته بیاد

318 بازدید | 31 پست

سلام

لطفابیاید تعریف کنید از چه دعا یا نماز یا نذر یا ختمی حاجتروا شدید تا همه از تجربیات هم استفاده کنیم به خصوص که همینکه حاجتروا شدید دلگرمی واسه همه منتظرا

لطفا دعا یا نماز یا نذری که داشتید رو کامل تعریف کنید

ممنون میشم هرکی که اعتقاد نداره تاپیک رو ترک کنه و از گذاشتتن پست خودداری کنه

من این تاپیک رو تکرار میکنم چون ممکنه خیلیها که حاجت گرفتن حرفای خوبی واسه گفتن داشته باشن ولی چون انلاین نبودن تاپیک ندیده باشن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

از ختم سوره حشر حاجت گرفتم.دوبار انجام دادم هردوبار حاجتم داده.

یبار برا مهربون شدن شوهرم بود یبارم برا بارداری.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نذر حلوا تو روز تاسوعا داشتم ب نیت امام حسین حلوا درست میکنی و میبری محله بازار پخش میکنی اونجا همه دارن حلوا درست میکنن بعد از 7 نفر حلوا میگیری تا سال بعد اگه نذرت براورده شد دوباره میپزی میبری یه چیز دیگه نذر میکنی

این ماه دیگه ...
2728

بنظرمن وقتی حتی یک صلوات رو از ته دلت بخونی میتونی ازش حاجت بگیری

گاهی هم چندین ختم قرآن و چله بگیری ممکنه حاجت نگیری یا دیرتر بگیری

که اول آخرش بستگی به میل و اراده ی خدا داره

ان شاءالله همگی حاجت روا وعاقبت بخیربشیم🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خـــــدایـــــاتـــوبـــســـازتـــو بــــســـازی قــــشـــنـــگتــــره❤
به منم بگین ب نوع نذر نیست به اعتقاد و یقین قلبیه شایدم .......

اره باید یقین داشته باشی که میشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
از ختم سوره حشر حاجت گرفتم.دوبار انجام دادم هردوبار حاجتم داده. یبار برا مهربون شدن شوهرم بود یبارم ...

چطوریه؟؟!!

خدایا به شوهرم پول زیاد بده به من ده برابر شوهرم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخه دلیل داره💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰بگین الهی........ امین لطفا.     صلوات 
به چه صورت هستش؟؟

۴۱ روز روزی یبار سوره حشر رو بخون.هرروز قبل خوندن حاجتت بگو۷

من واسه ختم به خیر شدن کار یا قرارم 9تا سوره کوثر میخونم همیشه جواب میده مثلا قراره برم جایی که ترس دارم کارم رد بشه یا انجام نشه

واسه خوب شدن امتحاناتم که درس میخوندما ولی استرس داشتم همش نذر 14000صلوات همیشه جواب میداد

عاشق خودمم...بوس بوس

یه ختم واقعه ای هست مخصوص ماه قمری که روز اولش دوشنبه باشه.از روز اول ماه که دوشنبه هست شرو میکنی سوره ی واقعه خوندن،روز اول یکی،دوم دوتا،سوم سه تا..... تا چهادهم چهارده تا؛یه دعایی که هم باید بخونی که البته من اصولا نمیخوندم؛تاحالا دوسه بار ازش حاجت گرفتم

ای بابا......
2706