2733
2739
عنوان

شجاع کی بودم من😓😗

584 بازدید | 71 پست

بنده یک عدد دختر ترسوووووبشدت ترسوووووو.....

ازهرگرونه جانور بالا دار بی بال پادار بی پا

بی سر یا دوسر وحشت دارم(فقط از سوسک نمیترسم😐)

امروز که رفتم گلاب به روتون دستشویی

در دستشویی که باز کردم دیدم وسط سنگ یه هزارپا بزرگ وایساده اندازه چهاربند انگشت✌✌

خودمم هنوز باورم نمیشه همچین کاری کردم😓😌

دردستشویی بستم

رفتم حشره کش رو اوردم

رفتم سراغش

ایقد دورتادور سنگ رو حشره کش زدم که کم مونده بود خودم خفه شم

خلاصه دیدم هزارپا با حرکات بندری و بلرزون داره میاد وسط سنگ دستشویی

و مثل چی دور خودش دور میخورد منم همچنان حشره کش رو گرفته بودم سرش

(هزارپا رنگشون زردپررنگه)خلاصه مثل پشمای حاج عبدلله پشمای هزار پا هم کامل ریخت اصلا رنگ زردش تبدیل شد به سفید

و بعدش..........

مُرد😓😨😊😐

کسی مثل من شجاع هست آیا😎

شما بیاین بگین از جانوران فراری هستین

یا شجاعین و با جارو میزنین توسرشون تا بمیرن آیا😓

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حشره کش ک  خووو منم می تونم ک 😁

ازمن بعید بود😓

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2728

افرین😂😂😂😂😂😂

من جیغ میزنم یکی ب دادم برسه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
افرین😄😂

مچکرم😆

2738

ديروز ي سوسك وسط دستشويي بود نميدونم چرا نديدمش؟

رفتم نشستم يوبس هم بودم😐😐😐

بعد ١ربع ميخواستم دستمال بردارم ديدم كنار دستمه هيچي ديگه دويدم بيرون لخت وسط خونه

خوب شد اداره نبودم😑😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
افرین😂😂😂😂😂😂 من جیغ میزنم یکی ب دادم برسه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂منم شوهرم نبود

جوگرفتم انگار

قاتل کی بودی تو

😆😆

منم از همه چی میترسم از جوجه پنبه ای بگیر تا بقیه از مارمولک هم شدیدا فقط از پشه ومورچه وسوسک وپروان ...

دقیقا

بشدت ازمارمولک و گربه میترسم😓

من حس میکنم با کشتنشون گناه میکنم انقد بادشون میزنم که از جای مورد نظر بندازمشون بیرون 😖😖😖دیوونه ام نیستم قرصامم خوردم

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706