2703
2553
عنوان

بیایید ازخاطرات اولین بارکه تنها رانندگی کردین بگین ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 52 پست
انگار رفته بودم ختم صلوات از بس بلند بلند صلوات فرستادم 😥

😂😂😂😂😂😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

خوشبحالت.من شش ساله گواهینامه گرفتم ولی بجز دوبار اون اوایل دیگه نتونستم بشینم. نمیدونم چرا نمیتونم باخودم کناربیام.😢😢 احساس کمبود میکنم همش آویزون شوهرمم تا ببردم جایی. یا کلی پول باید بدم به تاکسی 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واااااای توروخدا؟؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

به خدا اصلا مشکلیم نداشت آزمونم لعنتی آبرومو برد 😥😥😥

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
😂😂😂😂😂عزيزممممم اختلال اعصاب رواني كي بودي تو

میبینی تو رو خدا 😅😅😅😥😥😥

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2720

دفعه اول تازه از کوچه اومدم بیرون افتادم تو بلوار شوهرم زنگ زد ردم بغل جوابشو بدم با همون دنده دو ایست کردم حرف زدم با همون دنده هم راه افتادم رفتم بلوار رو دور زدم تو دور برگردون خاموش کردم  😊😊😊شانس اوردم خلوت بود خیابونا ترافیک درست نکردم 

هیچی ک برگشتم خونه 

میبینی تو رو خدا 😅😅😅😥😥😥

😂😂😂😂😂😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
میبینی تو رو خدا 😅😅😅😥😥😥

افسر ها خودشون مشكل اعصاب روان دارن خواهرم اين ثابت شدس كلا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دو هفته پیش

زنگ زدم به بابام اجازه گرفتم گفتم با ماشین برم دانشگاه

خودم که اصلا اصلا نمیترسم

دیگه گفت برو

بعد خودم ماشینو از حیاط آوردم بیرون رفتم،مسیر خلوته

تازه دو ماهه گواهینامه دارم

2714
😂😂😂😂😂😂

خیلی حس بدی داشتم نمیدونستم بخندم یا گریه کنم فقط خودمو رد شده فرض کردم😅😅😅

اولین بار تو پارکینگ   تنهایی زدم به ستون😌 انقدر زدم اینور اونور تا راننده شدم😂

پس چرا من بعد یبار تصادف اونم خیییلی کما ینی تو سر پاینی تو ترافیک زدم ب سپر جلویی 

چشمم ترسید ده سال بیخیال شدم 🤔😭😭😭

یادمه یه بار خواهر شوهرمم که هم سن خودمه و دوست صمیمی هستیم، بر داشتم تا سر خیابون رفتیم و برگشتیم 

صفا کردیم😆😆 خر کیف شده بودیم

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
افسر ها خودشون مشكل اعصاب روان دارن خواهرم اين ثابت شدس كلا

آره بابا من اصلا کاری نمیکردم اعصاب مصاب نداشت 😅😅😅😜😜😜

خیلی حس بدی داشتم نمیدونستم بخندم یا گریه کنم فقط خودمو رد شده فرض کردم😅😅😅

عزیییییییززززمممممم❤❤❤

یادمه یه بار خواهر شوهرمم که هم سن خودمه و دوست صمیمی هستیم، بر داشتم تا سر خیابون رفتیم و برگشتیم&n ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

2706