2410
2553

سلام به همگی 

به تاپیک من خیلی خوش اومدین 

من خودم اولین بار ساعت ۶ صبح رفتم امامزاده 

وبرگشتم 

خیییلیییی حس خوبی بود❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

اون اقایی که ازم آزمون میگرفت بهم گفت چقد ورجه وورجه میکنی نمیتونی یه جا آروم بشینی بعدشم دلیل زد شدنمو زد اختلال اعصاب و روان😞 من داشتم با کناریم حرف میزدم میگفتم استرس نداشته باش 😥

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ميخواستم با ماشين تنهايي برم دانشگاه

موقع پارك خوردم به ماشين يه پسره فكر كردم بدبخت شدم وقتي پياده شدم خيلي باهام مهربون بوود گفت اصلا اشكال نداره 😐😐😐

البته گواهينامه گرفته بودم تازه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من ماشینو زده بودم بردم صافکاری بصورت یواشکی بعد که برمیگشتم دوباره تصادف کردم چراغ جلو و گلگیر داغون شد از ناراحتی ۱۵۰ تا میومدم اگه چپ شده بودم دقیقا به ۱۵۰ تیکه تقسیم میشدم

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

اولین بار رفتم خرید، یه کم دور دور هم کردم

صدای ضبطم زیاد بود که حواسم پرت شه و نترسم

ولی بعدش دیگه همه ش میرفتم دور دور

تا اینکه ماشینو عوض کردیم و من دیگه ترسیدم بشینم پشتش

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2714

بابام هیچوقت ماشین دستم نمیداد تا رفایم اهواز  اونجا دختر پسرا میتینگ داشتن یه پسری از اون پولداراشون ماشینشو داد دستم دور دور 😹😹😹 رفتم تو خیابون زیتون  یادمه اولین و اخرین بارم شد سوار ماشین گرون قیمت شده بودم😹😹😹 کجاییی پسره بیا دوباره دوستم شوووو

من گواهینامه ندارم اما کاملا بلدم

یه چند باری از خونه مادرشوهرم تنهایی اومدم خونه خودمون (مسافت زیادی نبود البته) 😁

با همسرمم از شهر خودمون نشستم تا مشهد

تفریبا300کیلومتر(البته ساعتای1شب بود) 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

من اولين بار ك تنها رانندگي كردم كلاس اول راهنمايي بودم رفتم تو شهر دور زدم همه چي اروم و عالي پيش رفت شب بود بعد نيم ساعت ك اومدم داخل كوچكمون پارك كنم زدم ب ماشين جلويي  

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  

اولین بار یه صدمتر از خونمون دور شده بودم سر کوچمون بودم یه دفه به لیفان زدم بدبخت شدم گواهی نامم هم خیز سرم نبرده بودم.کلا کله بو قرمه سبزی میداد

خدایا شکرت که نی نی سالم به منو همسری دادی
اون اقایی که ازم آزمون میگرفت بهم گفت چقد ورجه وورجه میکنی نمیتونی یه جا آروم بشینی بعدشم دلیل زد شد ...

😂😂😂😂😂عزيزممممم

اختلال اعصاب رواني كي بودي تو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706