1428
1389

سلام به همگی 

به تاپیک من خیلی خوش اومدین 

من خودم اولین بار ساعت ۶ صبح رفتم امامزاده 

وبرگشتم 

خیییلیییی حس خوبی بود❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم،برآورده شدن حاجتم واینکه یه دختربچه خیلی محتاج دعای شماست ازته دلتون دعا کنیدو ۳ تا صلوات مهمونم کنید❤الهم عجل لولیک الفرج ❤(تو تاپیک های دعا،هرکسیو لایک کردم براش صلوات میفرستم تا ان شالله به حاجتش برسه وازته دل خوشحال بشه)

اون اقایی که ازم آزمون میگرفت بهم گفت چقد ورجه وورجه میکنی نمیتونی یه جا آروم بشینی بعدشم دلیل زد شدنمو زد اختلال اعصاب و روان😞 من داشتم با کناریم حرف میزدم میگفتم استرس نداشته باش 😥

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

اولین بار تو پارکینگ   تنهایی زدم به ستون😌 انقدر زدم اینور اونور تا راننده شدم😂 

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند ( ارنست همینگوی نویسنده معاصر آمریکا)
1401

ميخواستم با ماشين تنهايي برم دانشگاه

موقع پارك خوردم به ماشين يه پسره فكر كردم بدبخت شدم وقتي پياده شدم خيلي باهام مهربون بوود گفت اصلا اشكال نداره 😐😐😐

البته گواهينامه گرفته بودم تازه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️

من ماشینو زده بودم بردم صافکاری بصورت یواشکی بعد که برمیگشتم دوباره تصادف کردم چراغ جلو و گلگیر داغون شد از ناراحتی ۱۵۰ تا میومدم اگه چپ شده بودم دقیقا به ۱۵۰ تیکه تقسیم میشدم

همسرم در همسری از همه سری 😘😘😘😘😘

اولین بار رفتم خرید، یه کم دور دور هم کردم

صدای ضبطم زیاد بود که حواسم پرت شه و نترسم

ولی بعدش دیگه همه ش میرفتم دور دور

تا اینکه ماشینو عوض کردیم و من دیگه ترسیدم بشینم پشتش

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

بابام هیچوقت ماشین دستم نمیداد تا رفایم اهواز  اونجا دختر پسرا میتینگ داشتن یه پسری از اون پولداراشون ماشینشو داد دستم دور دور 😹😹😹 رفتم تو خیابون زیتون  یادمه اولین و اخرین بارم شد سوار ماشین گرون قیمت شده بودم😹😹😹 کجاییی پسره بیا دوباره دوستم شوووو

من گواهینامه ندارم اما کاملا بلدم

یه چند باری از خونه مادرشوهرم تنهایی اومدم خونه خودمون (مسافت زیادی نبود البته) 😁

با همسرمم از شهر خودمون نشستم تا مشهد

تفریبا300کیلومتر(البته ساعتای1شب بود) 

Oh Allah, I Ask You For A Good End               " اللّهُمًّ إنِّي أسْـاًلُکً حُسْـنً الخاتِمـهً"                  خدایا، من از تـو یک پایان خوب می خواهم 🤲📿💕
1394

من اولين بار ك تنها رانندگي كردم كلاس اول راهنمايي بودم رفتم تو شهر دور زدم همه چي اروم و عالي پيش رفت شب بود بعد نيم ساعت ك اومدم داخل كوچكمون پارك كنم زدم ب ماشين جلويي  

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  

اولین بار یه صدمتر از خونمون دور شده بودم سر کوچمون بودم یه دفه به لیفان زدم بدبخت شدم گواهی نامم هم خیز سرم نبرده بودم.کلا کله بو قرمه سبزی میداد

خدایا شکرت که نی نی سالم به منو همسری دادی
اون اقایی که ازم آزمون میگرفت بهم گفت چقد ورجه وورجه میکنی نمیتونی یه جا آروم بشینی بعدشم دلیل زد شد ...

😂😂😂😂😂عزيزممممم

اختلال اعصاب رواني كي بودي تو

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️
1427
انگار رفته بودم ختم صلوات از بس بلند بلند صلوات فرستادم 😥

😂😂😂😂😂😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم،برآورده شدن حاجتم واینکه یه دختربچه خیلی محتاج دعای شماست ازته دلتون دعا کنیدو ۳ تا صلوات مهمونم کنید❤الهم عجل لولیک الفرج ❤(تو تاپیک های دعا،هرکسیو لایک کردم براش صلوات میفرستم تا ان شالله به حاجتش برسه وازته دل خوشحال بشه)

خوشبحالت.من شش ساله گواهینامه گرفتم ولی بجز دوبار اون اوایل دیگه نتونستم بشینم. نمیدونم چرا نمیتونم باخودم کناربیام.😢😢 احساس کمبود میکنم همش آویزون شوهرمم تا ببردم جایی. یا کلی پول باید بدم به تاکسی 😔

واااااای توروخدا؟؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

به خدا اصلا مشکلیم نداشت آزمونم لعنتی آبرومو برد 😥😥😥

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
😂😂😂😂😂عزيزممممم اختلال اعصاب رواني كي بودي تو

میبینی تو رو خدا 😅😅😅😥😥😥

دفعه اول تازه از کوچه اومدم بیرون افتادم تو بلوار شوهرم زنگ زد ردم بغل جوابشو بدم با همون دنده دو ایست کردم حرف زدم با همون دنده هم راه افتادم رفتم بلوار رو دور زدم تو دور برگردون خاموش کردم  😊😊😊شانس اوردم خلوت بود خیابونا ترافیک درست نکردم 

هیچی ک برگشتم خونه 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
1331