2737
2734
عنوان

تغییر رشته از کارشناسی به تجربی

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 59 پست
اگه درست خیلی خوبه دنبالش برو وگرنه زور الکیه

خوبه خداروشکر مشکلی ندارم

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

شما میتونی با دیپلم ریاضی کنکور پزشکی شرکت کنیی ولی خب زیست و باید بالا بزنی و اینکه چند سالتون هست ؟ اینکه پزشکی راه دور و دراز داره تا فارغ تحصیلش بشین و دوره های کارورزی  و بگذرونین  تازه عمومی گرفتین . من خودم همین قصد و داشتم که دوباره کنکور بدم ولی بنا به تحقیقاتی که کردم و همین صحبت ها تقریبا نظرم عوض شد و گفتم شاید دکتری رشته خودم و بگیرم هم زودتر به نتیجه برسم هم این همه سالی که درس خوندم هدر نرفته باشه . 

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال  مثلا اگر توی دانشگاه دولتی کارشناسی یک رشته ای رو خونده باشیم و بعد بخوایم ارشدشو همو ...

بله می تونید بخونید اگه رتبه تون بخوره. برای مقاطع مختلف مشکلی نیست. کنکور اولیه اگه تکرار بشه هزنیه داره ، اونم اگه روزانه باشه، اما برای ارشد و دکتری در اولین بار هزنیه ای نمیخواد خانمی. اما اگه مثلا دو تا ارشد بخوای بگیری برای ودمی باید هزنیه بدید

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
سلام، اگه دانشگاه دولتی خونده باشید باید هزنیه بدید. برای کنکور هم اول باید مدرک تجربی رو بگیرید، یع ...

اخه یکی از دوستام گف این قانونو برداشتن....نمیدونم راسته یا نه

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2731
شما میتونی با دیپلم ریاضی کنکور پزشکی شرکت کنی کنی ولی خب زیست و باید بالا بزنی 

من فقط با زیستش مشکل دارم...ک بلدش نیستم..نمیدونم چ منابعی رو باید بخونم

کدوم قانون رو؟ دوست من تازه رفته پزشکی و ازش پول گرفتن برای مقطع لیسانسش. 

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

اول باید دروس زیست پایه و پیش رو‌ بخونی بعد که قبول شدید بهتون مدرک دیپلم تجربی میدن وبه میتونی تو‌کنکور شرکت کنی عزیزم. 

موفق باشی. 

بعد از پزشکی، مامایی و پرستاری خوبه فقط.

2738
بله می تونید بخونید اگه رتبه تون بخوره. برای مقاطع مختلف مشکلی نیست. کنکور اولیه اگه تکرار بشه هزنیه ...

مرسی عزیزم از توصیحات کامل و دقیقت 

چه خوبه که دوستان با معلوماتی مثل شما رو اینجا داریم 😊

[QUOTE=71862831]سلام، اگه دانشگاه دولتی خونده باشید باید هزنیه بدید. برای کنکور هم اول باید مدرک تجر ...

اینو سوال کردید؟ اخه من تا جایی که دیدم وقتی کسی دیپلم ریاضی داره ، مجاز به تجربی نیست مگه با تطبیق واحدها. قبلا برای یک سری از رشته های دانشگاه ازاد میشد که خدا رو شکر مثل اینکه این اجازه لغو شده

نه عزیزم درست نیست باید پول بدی

برا دندون پزشکی شهرای بزرگ ۹میلیون ترمی (۴ترم اول)

بعد چهار ترم هزینه بیشتر میشه

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
نه عزیزم درست نیست باید پول بدی برا دندون پزشکی شهرای بزرگ ۹میلیون ترمی (۴ترم اول) بعد چهار ترم هز ...

البته هر قدر هم که هزینه داشته باشه میارزه از نظر اقتصادی. من اگه شرایطم جور بود حتما اینکار رو میکردم. شاید هم بعد از بچه داری انجام دادم

اینو سوال کردید؟ اخه من تا جایی که دیدم وقتی کسی دیپلم ریاضی داره ، مجاز به تجربی نیست مگه با تطبیق ...

ارع اخه خودم با دیپلم ریاضی هم کنکور انسانی دادم هم تجربی

❤خدایا نبضم در دستان توست پس بگیر از من فشاری را که بی یاد تو بر دیواره ی رگهایم میکوبد❤
کدوم قانون رو؟ دوست من تازه رفته پزشکی و ازش پول گرفتن برای مقطع لیسانسش. 

مطمعنین؟

2706