عنوان

تغییر رشته از کارشناسی به تجربی

328 بازدید | 59 پست

سلام.خانوما من کارشناسی مهندسی عمران روزانه دارم..میخام از اول برم تجربی بخونم برای پزشکی و شاخه های پزشکی...میخاستم بدونم میشه ؟من خودم کارشناسیمو روزانه خوندم میتونم اگه قبول شدم بازم روزانه بخونم؟اخه شنیدم ک میگن اگه ی بار روزانه خونده باشی برای بار دوم باید هزینه بدی اگه روزانه بری....کلا من دیپلمم ریاضیه میشه؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما فقط سهمیه یک بار از سهمیه روزانه دو دارید در ضمن کنکور سال بعد طبق نظام جدیده و محتوا کاملا تغییر کرده

❤خدایا نبضم در دستان توست پس بگیر از من فشاری را که بی یاد تو بر دیواره ی رگهایم میکوبد❤
2731

عزیزم نیازی به تغییر رشته نیست شما میتونی با همون دیپلم ریاضی کنکور تجربی بدین.

فکر کنم اگ روزانه قبول شی باید یه هزینه ای پرداخت کنی 

تو ماهی و من ماهی این برکه کاشی.... اندوه بزرگیست زمانی که نباشی😔

بله اگر یکبار روزانه خونده باشی باید هزینه بدی و دیگه نمیتونی از دانشگاه دولتی استفاده کنی 

اما اینکه قبول میشی یا نه .....بستگی به تلاش و هوشت داره

پزشکی خب خیلی سخته اما پیراپزشکی راحت تره

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
بله اگر یکبار رورانه خونده باشین باید برای بار دوم هزینه پرداخت کنید و از دیپلم ریاضی میتونید کنکور ...

یه سوال 

مثلا اگر توی دانشگاه دولتی کارشناسی یک رشته ای رو خونده باشیم و بعد بخوایم ارشدشو همون جا بخونیم باید برای ارشد هم هزینه بدیم؟

سلام، اگه دانشگاه دولتی خونده باشید باید هزنیه بدید. برای کنکور هم اول باید مدرک تجربی رو بگیرید، یعنی چند تا زیست رو شهریور برید و بدید و بعدش مشکلی نیست و معادل سازی میشه براتون. برای مشورت بهتر  میت ونید داخل سایت سنجش مشاوره بگیرید

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

خانم اونم عمران!!!!کار که سخته واسه شما..ولی میتونی تغییر رشته بدی...مطمینا هزینه هم نمیگیرن...نگران نباش الان طرف کارشناسی ادبیاته داره ارشد مهندسی میخونه...ولب ب نظرم برو ارشد بخون...اذیته از اول حتی اکه محردی

یه سوال  مثلا اگر توی دانشگاه دولتی کارشناسی یک رشته ای رو خونده باشیم و بعد بخوایم ارشدشو همو ...

اگر سوالتون رو درست فهمیده باشم ارشد دانشگاه دولتی روزانه هزینه نداره لازم نیست پولی پرداخت کنید 

[QUOTE=71862831]سلام، اگه دانشگاه دولتی خونده باشید باید هزنیه بدید. برای کنکور هم اول باید مدرک تجربی رو بگیرید، یع ...[/QUOTEخیر نیاز نیست درسی رو پاس کنن 

❤خدایا نبضم در دستان توست پس بگیر از من فشاری را که بی یاد تو بر دیواره ی رگهایم میکوبد❤
2706