2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنبلی تخمدان همون تخمدان پلی کیستیک pcod? 

من هر بار میرفتم سونو ی عیبی روم میذاشت :))

ازمایشام ک نرمال بودن ولی

ی بار میگفت کیست داری

ی بار میگفت تنبلی تخمدان

ی بار میگفت رحم و تخمدان وضعیت نرمال 

اخرش دیگه نرفتم سونو 😁

به کیست ریزی هم ک بود اهمیت ندادم چون با قرص نرفت

بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
اخه من عادت ماهیانه م نامنظمه..سونو گفت تنبلی دارم ولی ازمایشم هورمونیم نرماله...کسی میدونه جری ...

من فکر کنم فقط این قضیه ی عقب افتادن پریود خیلی رو تشخیص تاثیر میذاره که مثلا اینطوریه که اگر آزمایش و سونو هم چیزی نسون نده احتمال اینکه در آینده دچار مشکل بشیم هست ... من فکر میکنم دکتر ها اینطوری تشخیص میدن 

من فکر کنم فقط این قضیه ی عقب افتادن پریود خیلی رو تشخیص تاثیر میذاره که مثلا اینطوریه که اگر آزمایش ...

احتمالا اینجوریه...نمیدونم واقعا خداکنه مشکلی برام پیش نیاد

خدایا  هوای «عزیزمو» داشته باش
اخه من عادت ماهیانه م نامنظمه..سونو گفت تنبلی دارم ولی ازمایشم هورمونیم نرماله...کسی میدونه جری ...

عزیزم ارتباط اش با هورمون ها مستقیم نیست.مثلا شما هورمون هات سالمه ولی تخمدان بدلیل عوامل ژنتیکی یا محیطی درست کار نمیکنه.با سونو تخمدان ها و وضعیت تخمک گذاری رو بررسی میکنن,اناتومی و کیفیت تخمدان.وقتی چندین تا کیست داری و یا یکسری کیست ریز و با دوسری قرص خوردن از بین نمیره معمولا بهش گفته میشه پلی کیستیک که پلی کیستیک منجر به تنبلی میشه.

احتمالا اینجوریه...نمیدونم واقعا خداکنه مشکلی برام پیش نیاد

نه بابا اینقدر آمار ابتلا بهش زیاد شده 

راهش اینه که اگر اضافه وزن دارید یا تحرکتون کمه حتما ورزش کنید واقعاااااا از نطر علمی ثابت شده خیلی ها که به مرز نابارورب رسیده بودن با پیاده روی و ورزش باردار شدن حالا ما که تقریبا مشکل جدی نداریم حتما رومون تاثیر بیشتری داره 

2706