2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیابون کاوه روبه رو دبیرستان سادات..شمارشونو از نت بگرد پیدا کن...طب سنتیه اصلش شاید اینکارو بکنن

اسم این مرکز و نمیدونین شما ? چون من شهرکرد هستم 

ممنون میشم اگه اسمشو بگید تا حداقل اول زنگ بزنم اگ اینکارارو انجام میدن بعد برم اصفهان.

اسم این مرکز و نمیدونین شما ? چون من شهرکرد هستم  ممنون میشم اگه اسمشو بگید تا حداقل اول زنگ ب ...

معمولا اینکارارو نمیکنم چون مجاز نیست اصلا جایی که مجاز باشه اجازه تل گیری نداره

اسم این مرکز و نمیدونین شما ? چون من شهرکرد هستم  ممنون میشم اگه اسمشو بگید تا حداقل اول زنگ ب ...

مطب دکتر کریمی ..البته دکترش چند ماهیه رفته از اونجا اومده قم یکی دیگه اومده ولی شمارش همونه..مگه شهرکرد نداره؟تو سایت طبایع طب سنتی شهرتون رو پیدا کن زنگ بزن ببین تل گیری میکنن یا نه

2738
مطب دکتر کریمی ..البته دکترش چند ماهیه رفته از اونجا اومده قم یکی دیگه اومده ولی شمارش همونه..مگه شه ...

ن عزیزم شهرکرد همه رو جا رو پرسیدم هیچکس انجام نمی‌دهند اصلا میپرسن چی هست این ک میگی 

بچم دوماه فقط انتی بیوتیک مصرف می‌کنه تا قطعش میکنم تب می‌کنه و گلوش چرکی میشه میگم ببرمش شاید تل شده باشه ... مرسی خانومی بگردم ببینم اینو ک شما گفتین پیدا میکنم