2737
2734

مامانا الان رفتم تو لینک مامانای که بچهاشون تشنج داشتن دیدم کاربری به اسم علی اصغر نوشته پسرم خیرگی داشته و از خواب میپریده دکتر برده گفتن تشنج یکسال تحت دذمان بوده بعد فهمیده رفلاکس داشته نه تشنج دقیقا حرکاتش مثل پسرمن بوده..هردو هم نوار مغزشون سالم ..چه کنم نکنه رفلاکس باشه من بیخود دارو بدم بخوره..اخه 12تا نوارمغزش سالمه

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه کنم😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏

وااااااي به خدا خيلي داري حساسيت به خرج ميدي وقتي همه دكترا و ازمايش و سي تي و ام ار اي ميگن خوبه تو هم قبول كن خوبه بابا بچت هيچ مشكلي نداره خدا رو شكر 

ولي حتمن خودت يه روانشناس مراجعه كن

ببين من تاپيك هاتو خوندم،تو شديدا اضطراب داري و اين كار دست خودتو بچه ميده.بهترين نورولوژيست هاي كشور بردي الان يكي بياد بهت بگه آره ريفلاكسه تو داروي بچتو قطع ميكني؟؟؟بچسب به زندگيت و حرف دكتر رو گوش بده