2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند خریدین ؟ قبلا استفاده کردین ؟ راضی هستی ؟ 

تا حالا استفاده نکردم خیلی تعریفش رو شنیدم گفتم یبار بزنم ببینم چجوریه من از داروخونه ۸۰ گرفتم ولی خیلی رنگش کمه البته من موهام کوتاهه

2731

عزیزم دوستم همراه رنگ دوقاشق شکر برای براق شدن و برای جلو گیری از سوختگی و خشن شدن مو هم کمی روغن زیتون نبود مایع با شامپو نرم کننده مو یا سرم میریزه

واقعا رنگ موهاش محشر میشه موهاشم خراب نمیشه

تا حالا استفاده نکردم خیلی تعریفش رو شنیدم گفتم یبار بزنم ببینم چجوریه من از داروخونه ۸۰ گرفتم ولی خ ...

عزیزم موهات و رنگ کردی خوب شد ؟ راضی بودی 

کدوم رنگ و انتخاب کردی؟

خوشبختی توازنی است میان آنچه می اندیشید، آنچه می گویید و آنچه انجام میدهید…
2738
شماره ۷ رو گرفتم ولی هنوز رنگ نکردم هر وقت رنگ کردم میگم☺

عزیزم موهاتو رنگ‌کردی؟؟ منم ۷pg خریدم. نمیدونم چجور‌یه خوب در میاد یا نه. رنگ‌موهام روشنه

پُشتـــه دیـــوارِ دلم یـه صدایِ پا 👣میـــاد🐣
من تو بارداری استفاده کردم اصلا رنگ موهام تغییر نکرد  خیلیم کم بود خیلی پشیمون شدم

هفته چند استفاده کردین؟؟ راسته میگن ضرر‌نداره؟؟ من هفته ۲۰ ام

عزیزم موهاتو رنگ‌کردی؟؟ منم ۷pg خریدم. نمیدونم چجور‌یه خوب در میاد یا نه. رنگ‌موهام روشنه

اره رنگ گردم خیلی خوبه رنگ براقه موهاتو مات نمیکنه منم همون رنگ رو گرفتم ولی خوب سفیدا خیلی خوب رنگ نگرفت . اما در کل راضیم از این به بعدم فیتو میگیرم 

اره رنگ گردم خیلی خوبه رنگ براقه موهاتو مات نمیکنه منم همون رنگ رو گرفتم ولی خوب سفیدا خیلی خوب رنگ ...

من سفیدی ندارم. رنگ موهام روشنه. حالا ساعت یک وقت دارم. باردار بودی رنگ کردی؟ من باردارم خیلی دو‌دلم. از مشاور سایت پرسیدم گفت ایرادی نداره اواخر ماه پنجم. مخصوصا که به ریشه عا نمیزنم اصاا

من سفیدی ندارم. رنگ موهام روشنه. حالا ساعت یک وقت دارم. باردار بودی رنگ کردی؟ من باردارم خیلی دو‌دلم ...

نه من باردار نیستم . شکرم نزدم . تو که موهاتم سفید نیست حالا چه اصراریه موهاتو رنگ کنی من جای تو بودم رنگ نمیکردم . حالا همیشه که باردار نیستی این چهار ماهم تحمل کن بعد رنگ کن . 

2706