2733
2734

سلام دوستای گلم 

خواستم بگم 20سالمه قدم کوتاست و چاقم 

از خودم ناراضیم شوهرممم دوس داره لاغر باشم وبگم ک چاقیمم ارثیه چند بار تلاش بر لاغری کردم ولی بعدش کم آوردم شما ایده یا پشنهادی ندارید اگه کسی هست باهام شروع کنیم خیلی خوبه شوق رو پیگیرم دوباره 

راستی شوهرم باشگاه نمیزاره برم فقط پیاده روی و ایروبیک تو خونه 

مرسی اگه نظری دارید حتما راهنمایی کنید 

بیهوده ترین روزهـا روزے اسـت کہ در آن نخندیده باشیــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم با همون.پیاده روی هم میشه وزن کم کرد من.بعد زایمانم شده بودم 82ولی با روزی یک ساغت پیاده روی تند تا تولد 1سالگی پسرم وزنم شد 60.و غذام هم کم کرده بودم همه چیز میخوردم ولی کم و اروم اروم

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
2738

تووخونه برقص...انقدکه عرق کنی خیس اب بشی...سعی کن غذاتو اروم اروم بخوری انقد که توو دهنت اب بشه...خیار و هویج باهم بخور....طناب بزن.پروانه برو....البت همه اینا انگیزه وپشتکار میخواد....

لبنیات پرچرب نخور.فست و فود نخور.شام سبک.ناهار سبک.صبونه عالی...

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد
عزیزم با همون.پیاده روی هم میشه وزن کم کرد من.بعد زایمانم شده بودم 82ولی با روزی یک ساغت پیاده روی ت ...

منم به همین طریق دارم کم میکنم

برنج و ماکارانی رو از یه پیش دستی سر خالی بیشتر نمیخورم

نون هم نصف لواش

همه چی میخورم ولی کم

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  

بچه ها شاید باور نکنید ولی من تو این ۶ماه هیچ وقت گشنم نشده .همه چی هم خوردم .از نوشابه و نون خامه ای بگیر تا کره و پیتزا ولی کمممممم

برای پهلوهام حلقه زدم .سه چهار روز در هفته پیاده روی نیم ساعت داشتم.چای سبز و آبلیمو تازه رو زیاد خوردم

اللهم عجل لولیک الفرج
سلام عزیزم منم یه چاق ۸۲کیلویی بودم .۶ماهه میگذره و من به وزن ۶۸رسیدم .سایزم عالی شده .هنوز ۱۰کبلو د ...

آفرین...قدت چند بود

فقط با تو عشقم میتونم آروم شم ...بازم مثله هر شب بیا تو آغوشم...رو هر کی به جز تو چشامو میبندم...تو رو میبینم تو آیندم
2706