2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2576 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی دلیل؟

داشتیم جروبحث میکردیم.ولی من کاملا اروم باهاش حرف میزدم.تو دعوا فقط با دستش حرف میزنه نه زبون

اینکه ادما شبیه حرفاشون نیستن حرفی نیست ولی کاش حداقل شبیه دروغاشون بودن
2728

اگ باراولش بود لابد ازی جا اعصاب خوردی داشته یاشما ی حرفی زدین ک خیلی زوربوده

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

میدونی اولا هیچ مردی حق نداره زنشو بزنه ولی بعضی کلماتی که ما به کار میبریم یا سوالهایی که میکنیم برا خودمون معنی خاصی نمیده ولی مردا مثل اینکه مردونگیشون زیر سوال میره ویه هو دیوونه میشن.البته تو مردا آدم بادرک وشعورم هست فقط تعدادشون انگشت شماره😏😏😏😏

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2738

تجربه نشون داده مرد سلیطه زن آروم گیرش میاد...زن سلیطه مرد آروم..آخه این چه عدالتیه😁

فقط با تو عشقم میتونم آروم شم ...بازم مثله هر شب بیا تو آغوشم...رو هر کی به جز تو چشامو میبندم...تو رو میبینم تو آیندم

از صبح که بچه بیدار شد بیدلیلـگریه میکرد.بردیمش اورزانس بیمارستان گفت گوشش تحریک شد😭😭😭😭

اینکه ادما شبیه حرفاشون نیستن حرفی نیست ولی کاش حداقل شبیه دروغاشون بودن
از صبح که بچه بیدار شد بیدلیلـگریه میکرد.بردیمش اورزانس بیمارستان گفت گوشش تحریک شد😭😭😭😭

الهی😢

فقط با تو عشقم میتونم آروم شم ...بازم مثله هر شب بیا تو آغوشم...رو هر کی به جز تو چشامو میبندم...تو رو میبینم تو آیندم
2706