2733
2734
عنوان

دیگ خونمون برام غیر قابل تحمل شده

765 بازدید | 39 پست

کیا مثل من هستن صی که بیدار میشم حالت تهوع میگیرم اصلا دوس ندارم اینجا باشم واقعا دارم داغون میشم.طبقه بالای خونه پدر شوهرمیم .خیلی دلم میخاد خونه بخریم

منم طبقه پایین پدر شوهرم هستیم اما واقعا خوبه که هستن

مادرشوهرم الان برام قیمه بادمجون آورد 

اما خب بعضی وقت ها سخت میشه 

سعی کن بری باشگاه 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دوستدارم از جاشون دور بشم بدم میاد ازشون ازخونم هی خواهر دلم اینقدر پره

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

دقیقا مثل من هستی .انگار دیوارهاش داره رو سرم خراب میشه .افسرده شدم خیلی خستم 😔

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

منم .یه خواب راحت ندارم دلم میخاد صبحا تا نه ده بخوابم ولی ازدست مادرشوهرم ساعت ۸.۳۰بیدارم دیگه .خونم باید همیشه تمیز باشه.اختیارخودمم ندارم .هرجامیرم هرکاری میکنم هرکی بیاد باید اونا بفهمن خسته شدم

زندگی کمی مهربان باش😫
2738

نفست از جای گرم در میاد با این قیمت های وحشتناک خونه که نمیشه خرید 

دو سال بری مستأجری و هر سال اسباب کشی و از این بنگاه اون بنگاه رفتن متوجه میشی چه قدر الان شرایطت خوبه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
منم طبقه پایین پدر شوهرم هستیم اما واقعا خوبه که هستن مادرشوهرم الان برام قیمه بادمجون آورد  ...

خوشبحالت اینا ک همش دوستدارن بخورن تا دعوت کنن هیچ کس مهمونی نمیده فقط من میدم اخرم بهم میگن خسیس منم قرار بود مهمونی بدم گفتم برو بابا دیوانه ام مگه

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
باردارم نمیتونم برم

خب شروع کن به یادگیری زبان انگلیسی توی خونه که وقتت پر بشه، یه فعالیت مفید و جدیده که حالت رو عوض مییکنه یا شروع کن کتاب بخون 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
2706