2737
2734
اون که بعله معلومه که دو طرف باید همو بخوان که همونم میشه تایید ظاهر😉 اما شاید یکی باشه انتخاب ه ...

من همچین کسی رو که بلکل قبول ندارم ... همین میشه که همچین رفتاریم چیپ بنظرم میاد 

خیلی ببخشید دنبال سوراخ که نمیگرده 

خانواده هم فقط در حد ظاهر میتونن معیارهای پسر رو بسنجن فقط اخلاق و رفتار و ... باید مورد تایید پسر و دختر باشه 

شما دوس پسرنداری من خودم بادوس پسرم ازدواج کردم  درواقع ماقرارمون ازدوستی شناخت هم بود ولی خب ...

چرا من دوست پسر دارم 

جآلبه اختلاق قدم باهاشم ۳۰ سانته 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظاهری ببینن میفهمن که حدودا قد طرف چقده ولی اینا دقیق میخواستن به متر وسانتیمتر برررسیت کنن   & ...

دقیقآااا همینو واسه یه نفر نوشتم قبل از اینکه این نظرتو بخونم 😅

2728
خواستگاری دیگه مراسم رسمیه گلم..به نظرم قبلش بهتره همو ببینن..اما خب خیلی پسرها مسیپرن به مادر و خوا ...

خب من اصلا قبول ندارم 

یجا دیگم نوشتم ببخشید دنبال سوراخ که نمیگردن  برن زیر یه سقف بقول معروف علی میمونه و حوضش 😅 مادر و خواهر چکارن 

2738
من سری اول با یه خواستگار صحبت کردم همون اول گفت بیمه ای؟    

ای خداااا👌🤣🤣

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

چه رویی داشته من نگاه کنم   اندازه قد و حدس میزنم دیگه انقدر تابلو بازی نمیخواد بعدش خواهر داماد این وسط چیکارست اصل کار دختر و پسرن که باید پسند کنن، میگفتی اول مطمئن شو من قبولتون دارم بعد برو مترتو بیار   😐 

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
چه رویی داشته من نگاه کنم   اندازه قد و حدس میزنم دیگه انقدر تابلو بازی نمیخواد بعدش خواهر داما ...

🤣🤣🤣 همینو بگو 

حالا من یکی رو دوست دارم واقعا جدی نمیگیرم این مسایل رو اما انصافا کار چیپیه 

اومدم تواین تاپیکت پست بذارم که احمق دروغگو حداقل میخواهی خالی ببندی اساسی خالی ببند ۲۴ مهرگفتی خواستگارپیداشده و مجردی الان تاپیک زدی شوهرم بهم تجاوزکرد عقده داره برو خیابون یکی ترتیبتو بده

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2706