2410
2553

گودی به سن رشد ربطی نداره با تمرینات درست میشه تا حدودیک یادوسانت کم بشه

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
کاملا موافقم

این عقیده‌ی مادرمه 

هر خواستگاری که برامون می اومد تا می گفتن خودمون دیدیم یا فلاند گفت یا مامانه انتخاب کرده یا پسره  رد می کردن می گفتن فایده نداره پسر خودش باید بره به خانوادش بگه من فلان دخترو میخوام دوست دارم 

سه تا خواهر با همین منطق ازدواج کردیم خدارو صدهزاربار شکر خوشبختیم و از شعور و درک پدرمادرم واقعا لذت میبرمو بهشون افتخار می کنم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چهجوری میشه پای پرانتزی درمان کرد؟

تا قبل از ۱۸ سالگی با ورزش شنیدم بهتر رفع میشه ولی طول میکشه حدود ۲ سال...اگه پرانتزی خیلی زیاد باشه عمل اگر نه باز هم ورزش های خاص خودشو داره که خیلی طول میکشه تا صاف بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
2456
2714

بازتوقدتواندازه گرفتن من اولین خاستگارم مادرپسره پرسید دخترتون چیکارس 

اون موقع من دانشجوبودم خخخ خونتون مال خودتونه؟؟چن متره??? همون لحظه گفتم حاج خانوم شما براحرید خونه اومدین بفرماییدبیرون قصدفروش نداریم بهشون چنان برخوووورد که گورشونوگم کردن 

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه

دوست من قدش ۱۵۰ شوهرش ۱۹۰ تازه هم عقد کردن اتفاقا حیف که اجازه ندارم وگرنه عکسشونو میزاشتم میدید کنار هم چقققد اختلاف قد دارن...ولی پسره یکی از ملاکاش این بوده که زنش ریزه میزه باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
بنظرم کار بدی نکردن بالاخره باید قبل ازدواج همه ی جوانب رو سنجید😆 فقط زیادی تابلو بودن

بخاطر همینه از ازدواج سنتی بدم میاد 

مادر و خواهر و برادر و حتی گاها جاری و عمه و خاله از دید خودشون جوانب رو میسنجن 

پسر و دختر باید خودشون تصمیم بگیرن

2706