2733
2734
عنوان

علاعم حاملگی

277 بازدید | 32 پست

کیاچندروزبعدازنزدیکی موقع تخمک گذاری سینه شون حساس شده ودرد گرفته بیان من سوال دارم؟؟؟؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

من جمعه باید پری میومد نیومد.

سینه هام حس میکنم بزرگ شدن وخییلی درددارن.

بی بی چکم منفیه.نفس تنگی هم هرازگاهی دارم.

نمیدونم توهمه یانه حس میکنم شکمم بزرگ شده🙃

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو هفته مونده به موعدم ولی همه علائم پری دارم بیخیال علائم

من تاحالا سابقه نداشته بعدازتخمک گذاریم سینه هام اینقددردبگیره وحساس بشه.احساس میکنم ورم کرده وروز به روزبزرگترمیشه.الان یک هفتس که ادامه داره

.

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2731
من جمعه باید پری میومد نیومد. سینه هام حس میکنم بزرگ شدن وخییلی درددارن. بی بی چکم منفیه.نفس تنگی ...

شایدباردارباشی بعضیاتست بارداری شون دیرمثبت میشه.آزمایش خون همون بتاروبده مطمعن تره

من تاحالا سابقه نداشته بعدازتخمک گذاریم سینه هام اینقددردبگیره وحساس بشه.احساس میکنم ورم کرده وروز ب ...

منم ماه پیش دقیقا اینطوری بودم درد وحشتناک داشت

یه هفته زودتر پرید شدم

انشالله شما پرید نشی

منم ماه پیش دقیقا اینطوری بودم درد وحشتناک داشت یه هفته زودتر پرید شدم انشالله شما پرید نشی

ان شالله که ماله بارداری باشه چندماهه منتظرم دیگه خسته شدم

شایدباردارباشی بعضیاتست بارداری شون دیرمثبت میشه.آزمایش خون همون بتاروبده مطمعن تره

خداکنه باردارباشم.

نذرکردم اربعین آش بپزم.

دعام کنین.

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
2738
خداکنه باردارباشم. نذرکردم اربعین آش بپزم. دعام کنین.

ان شالله به حق امام حسین واربعینش به مرادت میرسی ونذریم میپزی.توروخدامارم دعاکن منتظریم بچه دارشیم‌

منم تازه فهمیدم باردارم سینه هام خیلی زودتر از موعد کم کم درد میکرد

واقعا؟؟؟؟؟دردسینه هات چطوری بود وازکی شروع شد؟؟؟؟کی فهمیدی که بارداری؟؟؟

ان شالله به حق امام حسین واربعینش به مرادت میرسی ونذریم میپزی.توروخدامارم دعاکن منتظریم بچه دارشیم‌

چشم عزیزم حتما دعاتون میکنم.

چشم عزیزم حتما دعاتون میکنم.

چشمت بی بلا گلم.واقعاانتظارخیلی سخته.ان شالله همه ی منتظرازودترباردارشن.

منم تازه فهمیدم باردارم سینه هام خیلی زودتر از موعد کم کم درد میکرد

شمامیشه بیای من خیلی کنجکاوم بدونم دردسینه هام بخاطرچیه؟؟؟؟؟؟

2706