2733
2739
عنوان

معادلای خنده دار واسه پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 28559 بازدید | 251 پست
من همه جا جار نمیزنم ولی اگه خیلی درد داشته باشم جلو بقیه بخاطر مزخرفاتی به اسم شرم و حیا تو خودم نم ...

نه شمارو نمیگم اون خانومی که گفت دوست دانشگام برام نوار می‌خرن جلو شوهرم میدن بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شمارو نمیگم اون خانومی که گفت دوست دانشگام برام نوار می‌خرن جلو شوهرم میدن بهم

اهااا 😐😂

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2728
آره تورو میگم

ول کنین بابا الان دعوا میشه😂

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738
نه گفت منو میگی منم گفتم آره تورو میگم😂 چرا دعوا بخودش مربوطه چون سوال پرسید کاره خوبیه یانه من گف ...

منم باهات موافقم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706