2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای فایو جمع کنین .نت برا سیمکارتتون بگیرین فقطم نت از ساعت ۶تا۱۲ظهر بگیرین.بهتره اینجوری

فقط نمیدونم بعضیا میگن وای فای بده

بعضیا‌میگن نت گوشی بده

واقعا کودومش بده

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2738
چیکار کنیم به نظرتون تو خونه بیکارم کار دیگه ای ندارم میام سراغ گوشی

اگه حوصله ات سر میره گوشی تو بذار رو حالت پرواز و باهاش بازی کن

اینطوری خطر نداره

میتونی خط خودتو دایورت کنی رو خط خونه و این کار و انجام بدی

من اوایل اصلا دست نمی‌گرفتم... بعد توووی غربالگری و سونوگرافی آنقدر منو ترساندن و چرت و پرت گفتن و تشخیص اشتباه دادن که همش از استرس، گوشیم دستم بود میومدم سرچ میکردم ببینم بچم چقدر احتمال داره مشکل داشته باشه، دیگه به ضرر گوشی فکر نمیکردم..از صبح تا شب هم تووو خونه تنها بودم...خدا رو شکر بچم آخرش سالم به دنیا اومد...ولی شوهرم هم حساس نبود می‌گفت آنقدر امواج توووی محیط هست که هرچقدر هم رعایت کنی از در و دیوار میاد داخل...فقط تنها رعایتم این بود که گوشیم رو سعی میکردم یه جوری بگیرم که از شکمم دور باشه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
چیکار کنیم به نظرتون تو خونه بیکارم کار دیگه ای ندارم میام سراغ گوشی

بافتنی بلدی برای نی نی بباف 

من خودم با کامپیوتر میام نی نی سایت معتادم ترکش نمیشه کرد

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

قابل توجه کسایی که سرشون مدام تو گوشیه ارتروز گردن درانتظار شماست🤗میدونید چقدر فشار به عضلات گردن میاد وقتی سرتون خم میشه در طولانی مدت باعث ارتروز گردن میشه

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2706