2733
2739
عنوان

باردارها لطفا بیاید..

156 بازدید | 29 پست

سلام من ۱۱هفته ۴روزم هست.. از دیروز خیلی زود ب زود گشنم میشه.. کسی مثل من بوده؟ینی من حالا ک بخورم حدود ۳دقیقه بعدش گشنم میشه .. ولی خب زیادم نمیخورم.. مشکل از معدمه یا نی نی بزرگ شده؟

درضمن نمیدونم چرا احساس میکنم لاغر شدم و سبک شدم

تیکر تولد یکسالگی دخترمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ضعف دارم همیشه‌ ولی از غذا خوردن خوشم نمیاد الان دلم داره ضعف میره هی میرم دم یخچال یه‌چیزی بردارم میبینم هیچی دوست ندارم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2738
منم ضعف دارم همیشه‌ ولی از غذا خوردن خوشم نمیاد الان دلم داره ضعف میره هی میرم دم یخچال یه‌چیزی بردا ...

من ساعت ۲شب بیدار میشم از گشنگی..پری شب بلند شدم خوردم اما دیشب دیگ حوصله نداشتم.. اینجور ک ادم نمیتونه مهمونی هم بره.. دیروز رفتم خونه خواهرشوهرم ۳ساعت اونجا بودم غیر میوه و چای ۲بار غذا خوردم

لذت ببر از بارداریت بعدش خدا بزرگه🤪

گشنم میشه همراهش حالت تهوع هم دارم😣😣😣

ولی خب از مجبوری میخورم دیگه..دیشب شوهرم پیتزا خرید بوش بهم زد حالم بهم میخورد..خاستم بمیرم دیگه

من ساعت ۲شب بیدار میشم از گشنگی..پری شب بلند شدم خوردم اما دیشب دیگ حوصله نداشتم.. اینجور ک ادم نمیت ...

غزیزم خرما لاش گردو بدار بدار بالا سرت

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
گشنم میشه همراهش حالت تهوع هم دارم😣😣😣 ولی خب از مجبوری میخورم دیگه..دیشب شوهرم پیتزا خرید بوش به ...

حالت تهوع رو اصلا تجربه نکردم به طرز عجیبی همه چی دوست دارم مخصوصا انواع میوه🤪

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸
من ساعت ۲شب بیدار میشم از گشنگی..پری شب بلند شدم خوردم اما دیشب دیگ حوصله نداشتم.. اینجور ک ادم نمیت ...

عزیزم‌ وعده هاتو بیشتر کن ولی مقدارشو‌ کم‌ کن اینطوری خیالت از اضافه وزن هم راحت میشه اکه همینطوری پیش بری ۱۰۰ کیلو‌میشی😉😉شوخی کردما ناراحت نشی اخه سر بارداری قبلیم ۲۰ کیلو وزن اضافه کردم دکترم همیشه اینو‌بهم‌ میگفت که خواست باشه همینطوری پیش بری ۱۰۰ کیلو میشی حالا من به جز سه‌وعده اصلی و یدونه سیب در روز‌چیزی نمیخوردم ولی قرصای مولتی ویتامین چاقم‌کرد اونارو‌کردم هفته ای دوبار خوب شد

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
اینم ایده خوبیه مرسی .. ولی دندون دردنگیرم ایندفه خخخ

نه نمیگیری ان شاالله

من الان مسافرتم از7 بیدارم با دوست همسرم اومدیم اون دوتام باهم قهرن الانم پا نمیشن بریم برای صبحانه حالم خوب نیس

من فوری باید یچی بخورم آخه وگرنه تا غروب عق میزنم😣

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706