2726
عنوان

چه خاکی به سرم بریزم

837 بازدید | 40 پست

سلام دیروز رفتم آرایشگاه موهامو مدل بدم زنه آرایشگره تا موهامو باز کرد گفت تو سرت پر از رشکه از ترسم فوری رفتم مرکز بهداشت محلمون موهامو معاینه کرد گفت بیخود میگه موهای تو هیچی نداره خیلیم تمیزه از دیروز تا حالا کف سرم پشت سرم خیلی میخاره شوهرم معلمه اومد خونه گفت تو مدرسشون ٣۰ تا دانش آموز شپش سر شدید دارن مثل اینکه شوهرمم گرفته چون اونم سرش میخاره شاید شپش نداشته باشم ولی روی تار موهام چیزای سفیدی هست که اصلا کنده نمیشه صبح بلند شدم سس مایونز زدم به موهام باردارم هر درمانی رو نمیتونم انجام بدم حالا چیکار کنم😭😭😭😭

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایوااای چرا انقد زیاد شده

همه از شپش مینالن 

عزیزدلم خودتو نارحت نکن اگ نداری ک هیچی اما اگ داری هرروز برو حمومو ب موهات سرکه شیب بزن 

در هفته دوبارم سس مایونز بزن 

من پارسال شپش پیدا کردم تو موهام 

یه هفته اینارو استفاده کردم خوب شد

تیکر تولد عشقمه😘دوست جونا میشه واسه خوشبختبمون یه صلوات مهمونم کنیدد😃❤
2728

شامپو از دارو خونه بگیر هم خودت هم شوهرت استفاده کن 

سس ماینونز جواب نمیده

همرروز هم برو حمام سرت رو ایپری سرکه بکن سرکه خونگی باشه بهد نرم کننده بزن سرت رو توی تشت پرا ز آب بزار قشنگ آب کشی کن تشت اگه رنگش سفید باشه موهاتو که بزاری توش معلوم میشه چیزی داره یا نه

بعد با شونه دندونه ریز شونه کن تا چند روز 

اگه اتو مو داری موهاتو اتو بکش رشک ها دراثر حرارت کشته میشن

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

اگه باردار نبودی رنگ مو خیلی خوبه.. درضمن مگه شوهرت میره رو بالش اونا میخابه ک شوهرت بگیره؟؟؟

شپش ک پرواز نمیکنه خخخ

شامپو مخصوص شپش بگیر..موات هم کوتاه کن.. سرکه سیب هم شنیدم خیلی خوبه 

تیکر تولد یکسالگی دخترمه😍

نرم کننده فراوون بریز روی سرت و ماساژ بده بعد با شونه دندونه ای حسابی شونش کن از فرق سرت تا پایین چندروری تکرار کن اگر چیزیم باشه خوب میشه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
اون چيزاي سفيد تو کل موهانه يا فقط قسمت خاصي اونطوريه؟

نه تو کل سر بعضی جاها به تار موهام چسبیده از دیروز چند بار موهامو نگاه کردم شپشی ندیدم ولی اون چیزای سفید و میبینم 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
با سرکه بشور با شونه خیلی ریز شونه کن 

شوهرم نمیذاره سرکه بزنم چون باردارم میترسه فشارم بیفته 

2706