2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من شاغل نیستم ولی اطرافم ادمای اینجوری زیاد دیدم من اینکار نمیپسندم ترجیح میدم از پولم برای خونه هم خرج کنم ولی کارتم دست خودم باشه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

دوستم اینجوره حقوقش کلا میره تو کارت شوهرش

بعد خودش به بدبختی پول میگیره ازش

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

خدایی شیرم رو حلالت نمیکنم کارت بدی دست شوهر🤣🤣🤣چه معنی داره .دست خودت باشه .کلا قرار کنین خرج خونه با خودش باشه و شما بیشتر پس انداز کنی برا برنامه های بلند مدت .همین قدر که خرج خودت رو بدی لطف کردی والا..

حالا ب فرض هم نیاز شد از پولت خرج کنی خب خودت انجام میدی مگه فقط شوهرها بلدن برا خونه خرج کنن!!!!!

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738

چند مورد که حقوقشون دست همسرشون دیدم همش درگیری دارن چون دیگه اقاهه به زور پول خودشو میده !

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
پس چیکار کنم پس انداز? شوهرم خیلی دلش نمیخواد زن برا سرکار اما من واقعا برای رسیدن به اينجازحمت کشي ...

وا زحمت میکشی همین که پس انداز کنی یا خرج خودت درواقع کمک زندگی میکنی .میتونی اگه حقوق ت اون قدری هست وان بگیری برا خونه یا ماشین به نام خودت و قسط بدی .نفع ش به شوهرت هم میرسه 

نه دست همسرم نیست دست خودمه اونم اجازه نمیده یه هزارتومنشم برای خونه خرج کنم اصلا چرا باید دست همسرت ...

پس چی ميگن به اقتدار مرد برميخوره و...

اگه مرد انتظارخرج کردن از زن داشته باشه چی?

وا زحمت میکشی همین که پس انداز کنی یا خرج خودت درواقع کمک زندگی میکنی .میتونی اگه حقوق ت اون قدری هس ...

میزان دریافتی یا پس انداز روشوهرا بدونن خوبه ياندونن?

2706