2733
2734
عنوان

همه تون بياين يه سوال واجب دارم

123 بازدید | 5 پست

اگه احتمال بارداي يكي كم باشه يعني مثه خودم كه ١٣سيكلم اقدام داشتم اما ١٥زير دلم تير ميكشيدو تقريبا علايم تخمك گذاري بود اصلا ديگه اقدام نداشتم خوردن قرص زد بارداري ضرر داره

ميخام برم كربلا نميخام اونجا پريود بشم توروخدا كسي ميدونه جواب بده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

كسي نميدونه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

خب قرص ضد بارداری رو که فقط برای جلوگیری نمیخورن

برای همین پریود نشدن هم میخورن

برای درمان کیست هم میخورن. ربطی ب اقدام نداره

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب قرص ضد بارداری رو که فقط برای جلوگیری نمیخورن برای همین پریود نشدن هم میخورن برای درمان کیست هم ...

يعني اگه بخورم باردار باشم مشكلي نداره

2731