960
44
عنوان

دزدی☹

435 بازدید | 42 پست

سلام دیشب دزد آمده پارکینگ دروبازکرده تمام پمپ های اب روبرده 

پمپ ماهم بزرگترین پمپ بود

😢😭حدود۱تومان قیمتشه الان آب نداریم 

شماچجوری هست اپارتمان تقصیرشونه قفلش نمی کنن همینجورمی بندنش 

شماقفل کتابی یاچی می زنیدچجوریه 

دیشب باز زن همسایه طعنه زد                            گفت این اشک های برای تو مادر نمی شوند

چ فایده دیگ ندارب ک

من از هموناییم که تو تابستون میگم سرما و زمستونو عشقه                                                                      ولی تو همین سردی های اول پاییز جد و ابادسرمارو ی فحش میکشم   

کل ساختمونه ما یه پمپ داره

دم در بیرونم ۲۴ ساعته نگهبان هست تو هر طبقه م دوربین دزد نمیتونه بیاد

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
953
مگه ی اپارتمان چندتا پمپ داره؟؟ هرگی پمپ ابش جداس؟

اره عزیزم هرکس یک پمپ داره

دیشب باز زن همسایه طعنه زد                            گفت این اشک های برای تو مادر نمی شوند
8
ما حفاظ زدیم برای پمپ و قفل کتابی هم روی حفاظ زدیم

ممنون بگمش خریدیم بازبزنیم اصلاسابقه ناامنی نداشتیم

918
هر خونه یه مخزن داره چرا همگی با هم یه مخزن نمیگیرید ما کل ساختمون یه مخزن بزرگ داره دزدم بخاد نمیتو ...

ماهم یک مخزن داریم بزرگ اما پمپ بایدباشه تا اب بیادبالاماواحد۴ایم وهرواحدیک پمپ داره دیشب امده ۶تاپمپ روبازکرده از۱۶تا

من تو پارکینگ به ماشینم قفل فرمون میزنم معلوم نیست چه خبره تو آپارتمان ... پمپ خونه خواهرمو هم فامیل یکی از همسایه هاش برد دوچرخه بچه رو بردن وقتی اپارتمان میشنی باید کلاتو محکم بگیری باد نبره هزار نفر ادم میاد

الان من میگم پارکینگو دوربین بزاریم هیچ کس موافقت نمی کنه منم قفل میکنم ماشینمو همشون میخندن

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
835