2726
این مرد نازنینی هستش فقط و فقط اولویتش مردم کشور خودش نه گدا گشنه‌های ملت‌های دیگه اول داخل مسجد، ب ...

خوب مردم دوستي در كنار انسان دوستي ميشه يهويژگي مثبت، اين آدم تندرو و ديوانه است😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی بگردم منم پسرمو فرستادم با گریه با معلمش مشکل داره طفلی بدش میاد فحش میده 🤐

تاپیک قبلیتو خوندم.معلمه بهتر نشده؟دختر منم از معلمش مینالید هی باهاش حرف زدم که کمتر تو کلاس صحبت کن اخه دختدم یه کم شیطون وپرحرفه ولی درسش خوبه ها.میگه از وقتی کمتر حرف میزنم کمتر بهم گیر میده😁

اابته معلمشون جیغ جیغویه کلا

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
فقط لبخنداش 😁

لبخنداشون زن ومرد مصنووووعیه آمریکایی جماعت

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
2728
تاپیک قبلیتو خوندم.معلمه بهتر نشده؟دختر منم از معلمش مینالید هی باهاش حرف زدم که کمتر تو کلاس صحبت ک ...

چرا بهتر شده بود اینم شیطونه اما کلی میگه همش فحش میده بهمون میگه گیج حیوان به همه اینم حساستر ناراحت میشه منم امروز بهش گفتم کمتر بهانه بده دستش ولی یواشکی داشت گریه میکرد سپردمش به خدا🙂

این زنا کین باهاش؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
چرا بهتر شده بود اینم شیطونه اما کلی میگه همش فحش میده بهمون میگه گیج حیوان به همه اینم حساستر ناراح ...

برو مدرسه دعوا کن😡یعنی چی فحش میده.مال من اگه فحش میداد تمام تلاشمو میکردم کلاسشو عوض کنم

آره استارتر ببخشید حرف زدیم😅

حالا تو این عکسا من گیج شدم چند تا زن داشته مگه؟

2706