912
648

899

ترامپ دخترش رو در عنفوان جوانی از س چیز منع شدید کرد...

دوس پسر...

مشروب...

رابط جنسی...قابل توجه ما ایرانیای عزیز ک کلاس رو دقیقا تو این 3 تا چیز میدونیم....

گینس هم دخترش تا 15 سالگی اجازه نداشت گوشی داشته باشه و روابط آزاد داشته باشه...

محبوب همه باش *معشوق یکی *مهرت رو به همه هدیه کن* اما عشقت رو به یکی*......
892
این مرد نازنینی هستش فقط و فقط اولویتش مردم کشور خودش نه گدا گشنه‌های ملت‌های دیگه اول داخل مسجد، ب ...

خوب مردم دوستي در كنار انسان دوستي ميشه يهويژگي مثبت، اين آدم تندرو و ديوانه است😕

آخی بگردم منم پسرمو فرستادم با گریه با معلمش مشکل داره طفلی بدش میاد فحش میده 🤐

تاپیک قبلیتو خوندم.معلمه بهتر نشده؟دختر منم از معلمش مینالید هی باهاش حرف زدم که کمتر تو کلاس صحبت کن اخه دختدم یه کم شیطون وپرحرفه ولی درسش خوبه ها.میگه از وقتی کمتر حرف میزنم کمتر بهم گیر میده😁

اابته معلمشون جیغ جیغویه کلا

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ لا یَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلیمٍ خدایا از تو امان خواهم در آن روزى که سود ندهد کسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن کس که دلى پاک به نزد خدا آورد   وَاَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ یَعَضُّ الظّالِمُ عَلى یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً واز تو امان خواهم در آن روزى که بگزد شخص ستمکار هر دو دست خود را و گوید اى کاش گرفته بودم با پیامبر راهى
903
تاپیک قبلیتو خوندم.معلمه بهتر نشده؟دختر منم از معلمش مینالید هی باهاش حرف زدم که کمتر تو کلاس صحبت ک ...

چرا بهتر شده بود اینم شیطونه اما کلی میگه همش فحش میده بهمون میگه گیج حیوان به همه اینم حساستر ناراحت میشه منم امروز بهش گفتم کمتر بهانه بده دستش ولی یواشکی داشت گریه میکرد سپردمش به خدا🙂

این زنا کین باهاش؟

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ لا یَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلیمٍ خدایا از تو امان خواهم در آن روزى که سود ندهد کسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن کس که دلى پاک به نزد خدا آورد   وَاَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ یَعَضُّ الظّالِمُ عَلى یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً واز تو امان خواهم در آن روزى که بگزد شخص ستمکار هر دو دست خود را و گوید اى کاش گرفته بودم با پیامبر راهى
908