2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم دستمال یا پد بهداشتی بزار اگه ادامه دار بود یعنی مثل ادرار بود برو دکتر ولی اگه لزج بود ترشحاته.من دکترم گفت سرفه و عطسه دلیلش نیست چون خانم باردار مثانه اش کوچیک میشه و بهش فشاره احتمال داراه ادرار باشه.

2738

دوستم احتمال اینکه ادرارم باشه هست ی تماس با دکترت بگیر

عزیزم ی سوال دارم از کی باید به پهلو بخوابم و برای این پهلو اون پهلو چجوری جابجا شم من تو خواب خیلی جابجا میشم میترسم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
دوستم احتمال اینکه ادرارم باشه هست ی تماس با دکترت بگیر عزیزم ی سوال دارم از کی باید به پهلو بخوابم ...

من ازموقعی که رفتم توماه چهارم روپهلوخوابیدم وبالش میزارم مابین پاهام ک توخواب تکون نخورم الان عادتم شده دیگه

بچها من تو خاب از این پهلو ب اون پهلو میشم درد میگیره زیر دلم کمی چیکار کنم میترسمم😭

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

دکتر به من‌گفته یود لباس زیر مشکی بپوش  اکه آبی که ازت خارج میشه ردش رو لباس زیر نمونه کیسه آبه وگرنه ترشح

ماههای آخر ترشح خیلی زیاد میشه

سرفه هم بکن اگه احساس کردی خیس شدی که کیسه آبه

منم موقع زایمان کیسه آبم پاره شد اول که احساس ادرار داشتم رفتم دستشویی غیر ارادی ازم آب خارج شد همراه با ترشح خونی فهمیدم وقتشه رفتم بیمارستان تا رسیدم بیمارستان بازم‌ حس دستشویی داشتم‌ که رفتم با فشار زیادی کلی آب ازم خارج شد

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
بچها من تو خاب از این پهلو ب اون پهلو میشم درد میگیره زیر دلم کمی چیکار کنم میترسمم😭

آروم‌ جا به جا میشی؟

منم با اینکه تازه اولشه موقع پهلو‌به پهلو شدن درد دارم 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706