2726

ببینید من مشکلم با خانواده ی شوهرمه خیلی آدمای خوبینااااا خیلی بهم محبت میکنن هرکاری واسه دخترشون میکنن واسه منم میکنن منتها مشکلم اینه مادرشوهدم بینهایت فضوله بینهایت فقط با من اینطوری نیستا کلا باهمه اینجوری به هر چیز همه کار داره ببین چقدر فضوله که خواهرشوهرم همش به من میگه اه ازدواج کنم برم از دست مامان راحت شم تو هرچیزی دخالت میکنه، خلاصه که مادرشوهرم خیلی تو امور بچه های من دخالت میکنه با اینکه بارها ضایعش کردم جوابشو دادم ولی درست نمیشه هی میگه الان شیر بده الان غذا بده پوشکشو عوض کن ال کن بل کن.... هرشبم بلااستثنا میان اینجا هرشب واقعیاااا نه که یکی دوروز درمیون بیان من چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدابه دادت برسه

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
2728
بی محلی کن. اون دستور میده تو جواب نده کار خودتو بکن. وقتی میان خونت تحویل نگیر 

به جون بچه هام همین کارارو میکنم ولی اصلا براش مهم نیست چند بارم سربسته گفتم که خوشم نمیاد کسی هرشب پاشه بیاد خونم ولی انگار نه انگار

هرشب خونه نباش.بهش بگوباشه ولی درنهایت کاری که خودت صلاح میدونی انجام بده .اگرم اعتراض کردبگومادرجون من نیازبچم روبهترمیدونم 😕

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

فک کردم حالا چی شده 

خو شما ک میگی با همه همینطوره 

پ اخلاقشه نمیشه عوضش کرد 

تنها راهش اینه بی تفاوت باشی 

هر چی گفت ی چشم الکی بگو ولی کار خودتو کن 

ن اعصابتو خرد کن ن سعی در عوض کردن عادت اون خانم

مشکل دیگه منم اینه که شوهرم میبینه مادرش چی میگه جلوی مادرش بهم میگه آره راست میگه اینکارو بکن یعنی ...

مشکل اصلی پس شوهرته اول اونودرست کن بعدمادرشوهرت خودش درست میشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

وقتی عنوانت خوندم فکر کردم یعنی  چی شده 😐

درسته اخلاق اون ایرادداره ولی ظرفیت شما هم کمه 

دیگه این که گفتی 

یه چیز طبیعی همه زندگیهاست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

همچین گفتی بلا   گفتیم چی شده 

علاجش بی محلیع نگاش نکن حرف زدنی دستور که داد برو یه کار دیگه انجام بده کار خودتو بکن درضمن جوری رفتار کن که نتونه بهت دستور بده یعنی اون کارو زودتر از گفته اون انجام بده

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله

میان خونت احترام بزار مهمونه دیگه ولی تو امور بچه داری اصلا توجه نکن.مثلا میگه پوشک عوض کن بگو زوده. میگه شیر بده بگو تاره دادم رو هم رو هم بالا میاره اصلا توجه نکن

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
مشکل اصلی پس شوهرته اول اونودرست کن بهدمادرشوهرت خودش درست میشه

دقیقا شوهر احمق من هنوز از سرکار نرسیده خونه زنگ میزنه به مادرشینا که پاشید بیاید خونمون منم بارها به شوهرم گفتم که بدم میاد از هرشب اومدنای خانوادت ولی اصلا براش مهم نیست که چی میگم

2706