2733
2734

سلام، من پریود های نامنظمی داشتم، و یکسال و نیمه برای بارداری اقدام کردم، از فروردین که دکتر رفتم با مصرف لتروزول ، اینوفولیک، متفورمین، این اواخرم کابرگلین، امپول ivf_c ،پریود هام منظم شد ولی باردار نشدم، دیگه خسته شدم از دکتر رفتن این ماه هیچ دارویی نخوردم ،الانم میدونم باردار نیستم ،ولی روز ۱۳ام ترشحات زیادی داشتم ،الان دیروز موعدم بود و پریود نشدم،یعنی بازم دوره هام نامنظم شده؟؟؟؟؟این همه دارو اصلا اثرش باقی نمونده؟؟؟؟؟؟؟

جون عمت لایک نکن 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
این همه دارو خوردم باردار نشدم خب،یعنی بدون دارو حامله میشم من که از خدامه

خدا رو چ دیدی؟یکی از دوستای من هشت سال با درمان باردار نشد،جوری که شوهرش عصبی شده بود و دیگه درمان و قطع کردن،بعد ی مدت بدون دارو و بطور کاااااملا طبیعی باردارشد.ایشالله که بارداری عزیزم.برای منم دعا کن.

خانمامیشه کسی باردارباشه وترش نداشته باشه؟؟؟؟؟

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
خدا رو چ دیدی؟یکی از دوستای من هشت سال با درمان باردار نشد،جوری که شوهرش عصبی شده بود و دیگه درمان و ...

منم دیگه شوهرم خسته از بس روز سوم پریود دکتر، روز ۱۳ام سونو، همشم بی نتیجه،

همیشه سرنمازام دعا میکنم هیچ بنده ایی رو منتظر بچه نذاره 

جون عمت لایک نکن 😍😍😍
2706