2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر من گفت سرما بخوری عملت نمیکنم

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
2738

من ابله مرغون گرفتم قبل عملم خوبه خوبم نشده بودم کمبود اهنم داشتم یه عالمه قرص داده بود ولی چون واسه ابله مرغون هی امپول و قرص داشتم اونارو نخوردم دکترم باز عملم کرد فقط گفت خون بیارن اگر به خون احتیاج پیداکردم بزنن بیهوشی ترس نداره ازمایشاشو روت انجام دادن نگران نباش ان شالله خوشگل شی راضی و سلامت عمل کنی

تا حالا بيهوش نشدم خيلي استرس دارم 😕

منم اولین بارم بود بیهوش میشدم

استرس عادی هس 

ولی خدایی بیهوشی ترس نداره

یه ماسک میزاره جلو دهنت نفس میکشی میری خواب

بعد عملش سخته

من که پدرم دراومد به گوه خوردن افتاده بودم

من ابله مرغون گرفتم قبل عملم خوبه خوبم نشده بودم کمبود اهنم داشتم یه عالمه قرص داده بود ولی چون واسه ...

ازمايشام همه اوكي شدن فقط امروز اينجوري شدم رفتم مطب معاينه كرد حرف خاصي نزد

ازمايشام همه اوكي شدن فقط امروز اينجوري شدم رفتم مطب معاينه كرد حرف خاصي نزد

اصلا نگران نباش اگر دکترت کارش خوبه از چیزی نترس نه درد داره نه نگرانی تازه وقتی میبینی خوشگل تر میشی دردم نمیفهمی واسه بخیه هات شاد باش توکل کن راحت بخواب

2706