2726

سلام مامان های گل

هفته ی دیگه تو سی و هشت هفتگی بخاطر فشار خون بالا باید سزارین بشم،الانم زنگ زدن که پدربزرگ شوهرم فوت کرده

نگرانم واسه اونموقع هم میترسم فشارم بالاتر بره هم نگران شیردهی هستم

چیکار کنم شیرم زودتر بیاد؟

خدا پشت پناهم بودی بازم باش،همیشه دستمو گرفتی بازم بگیر،خدایا زندگیمو بچم رو به اسم الله بیمه کردم،خودت نگهدارمون باش

عزیزم من فشارخون بالا بودم حتی ب ۱۶ رسید روز زایمانم فشارم ۱۸ شد تک اتاق عمل ۱۹ رو ۱۱ خیلی خیلی بالا بود. منم ۳۸ هفته زایمان کردم و بدون هیچ کاری شیرم اومد. ۳۸ بچه رسیدس عزیزم. فشارت چنده؟

❤یه پسر دارم شاه نداره❤

در مورد شیردهیت کاری نمیخواد بکنی. یه وقت شیرت الان بیاد آغوزت از دست میره. تا زایمان کنی میاد. خودش.

من هرچی شنیدم اونایی که فشارخون داشتن اورژانسی زایمان کردن دکترشون یه هفته زودتر وقت نداده. نمیدونم والا.....

برای اینکه شیرت خوب بشه بعد از زایمان تا ۴۰روز شیرافزا کپسولی بخور و پودری. خیلی عالیه. همچنین آب هویج آب انار دلستر جو برنج ایرانی آبگوشت.ولی قبلشکاری نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من فشارخون بالا بودم حتی ب ۱۶ رسید روز زایمانم فشارم ۱۸ شد تک اتاق عمل ۱۹ رو ۱۱ خیلی خیلی بالا ...

من اوایل فشارم یازده رو شیش بود

الان سیزده رو ده

فشار کوچیکم پایین نمیاد اصلا

خدا پشت پناهم بودی بازم باش،همیشه دستمو گرفتی بازم بگیر،خدایا زندگیمو بچم رو به اسم الله بیمه کردم،خودت نگهدارمون باش
٣٨هفته مشكلى ويست تكام سزارين ها توى ٣٨ هفته هستن كلا سزارين ٢هفته از طبيعى زودتر انجام ميشه

خداکنه

من اوایل فشارم یازده رو شیش بود الان سیزده رو ده فشار کوچیکم پایین نمیاد اصلا

منم اینجوری بودم دقیقاا همیشه رو ۱۰ بود حتی ۱۱. اشکالی نداره تو دیگه الان بچت رسیدس 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
منم اینجوری بودم دقیقاا همیشه رو ۱۰ بود حتی ۱۱. اشکالی نداره تو دیگه الان بچت رسیدس 

سزارین شدین؟!خیلی وحشتناکه؟!

سزارین شدین؟!خیلی وحشتناکه؟!

اره سز شدم. نه اصلا خیلی خوبه ی حس شیرینه خیلی خوبه راحت میشی‌درد داره ولی لذت بخش من الان پسرم رفته تو ۵ ماه. الان که ب اون زمان فکر میکنم میگم کاش الان زایمان میکردم 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
اره سز شدم. نه اصلا خیلی خوبه ی حس شیرینه خیلی خوبه راحت میشی‌درد داره ولی لذت بخش من الان پسرم رفته ...

من سه شنبه باید برم،از آمپولم شدیدا میترسم😑

من سه شنبه باید برم،از آمپولم شدیدا میترسم😑

نگران چی هستی ک نره دستگاه نترس من پسرم ۳۶و۵روزسزارین کردم 

بزااینیکی دلم میخاداول ۳۸برم دکترمیگه نه اصلامشکلی نداره 

وخدایی که بشدت کافیست