2737
2734

سلام خانوما شماها كه كالري شماري ميكنين فقط ميزان كالري كه استفاده ميكنيد ميزنيد يا فعاليت هاتون رو هم وارد ميكنيد وميتونيد كالريه بيشتري استفاده كنيد؟

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

فعالیت هایی که خارج از روزمرگیه

مثلا پیاده روی

یا دراز نشست

ولی خب خوابیدن و نشستن و.... خودش خودکار لحاظ میکنه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
فعالیت هایی که خارج از روزمرگیه مثلا پیاده روی یا دراز نشست ولی خب خوابیدن و نشستن و.... خودش خود ...

آخه من كالري شمار چندكالري رو نصب كردم مثلا كارهاي سبك روزمره يا روي مبل نشستن،غذا خوردن وخوابيدن هم جزء فعاليتهاش داره ميخواستم بدونم اونارو وارد كنم يا نه 😁

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه من كالري شمار چندكالري رو نصب كردم مثلا كارهاي سبك روزمره يا روي مبل نشستن،غذا خوردن وخوابيدن هم ...

فکر میکنم یه گزینه ثبت خودکار داره

مثلا اگه میزان فعالیت روزانه رو سبک تیک زده باشی خودش لحاظ میکنه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2728