2410
2553
عنوان

کمک کمک سردرگمم😕

119 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من سی و شش روزه زایمان کردم از روز بیستم تقریبا خونریزیم قطع شد و لکع بینی بوذ بعضی وقتا یکم زیاد میشد دوباره قطع میشد حالا از دیروز خونریزی شدید پیدا کردم شبیه پریودی ولی دل درد و کمردرد مثل همیشه ندارم موندم مربوط به زایمانمه یا پریودی هست نماز رو چیکار کنم بخونم یا نه کلافه شدم😥😥😥😧😧

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سزارین یا طبیعی

طبیعی زایمان کردم عزیزم

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
2720

کسی نمیدونه حداقل زمان بعد از زایمان واسه پریود شدن چند روز هست؟؟

طبیعی زایمان کردم عزیزم

آهان پس نمیتونم راهنمایی کنم چون من سزارین بودم تا 10 روز خونریزیم بند اومد بعد یکماه بعد خونریزی شدید کردم که پریود بود ..من بعد زایمانم هر وقت پری میشم نه کمر درد دارم نه دل درد...کلا وقتی خونریزی داری که نمیتونی نماز بخونی

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
آهان پس نمیتونم راهنمایی کنم چون من سزارین بودم تا 10 روز خونریزیم بند اومد بعد یکماه بعد خونریزی شد ...

اگه پریود نباشه استحاضه هست و غسل و تیمم داره یا برای هر نماز وضو چک کردن لباس زیر

2714

هووووف یعنی تو سایت کسی زایمان نکرده که اطلاعی داشته باشه یا تجربشو؟؟؟؟؟

فکرکنم تاچهل روز باشه خونریزی ... اوف منم سراین مسایل گیج بودم . و هرگز امکان هرروز و هربارحمام رفتن نداشتم😖

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
نمیدونم    

مررسی عزیزم بازم مرام شما جواب دادی

فکرکنم تاچهل روز باشه خونریزی ... اوف منم سراین مسایل گیج بودم . و هرگز امکان هرروز و هربارحمام رفتن ...

خیلی سخته و سردرگم کننده بخصوص احکام این روزا 

مررسی عزیزم بازم مرام شما جواب دادی

فدات گلم ببخش نمیخوام وقتی مسئله ای رو نمیدونم یا شک دارم راهنمایی نکنم بهتره

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

خخخخخ فکر کنم باید مثل خیلیا تاپیک بزنم با عنوان مادرشوهر😁😁😁

فدات گلم ببخش نمیخوام وقتی مسئله ای رو نمیدونم یا شک دارم راهنمایی نکنم بهتره

😍😍😍😍

2706