2726
عنوان

کلومیفن و تاخیر در پریود،هرکس کلومیفن خورده بیادکمک

| مشاهده متن کامل بحث + 20923 بازدید | 114 پست
نه. دومین بار و آمپول hmg ولی بی بی چکم 10 روز بعد تاخیر جواب داد. همش احساس میکردم دارم پریود میشم ...

من برا اولین بار کلومیفن خوردم اچ ام جی ام زدم اخرشم اچ سی جی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
گاهی یهو دردم میگیره حس میکنم پری شدم ولی میبینم خبری نیس.دیشب یهو سمت چپم ک فولی داشتم گرفت ی. ی رب ...

منم کمردرد پریودی دارم و پاهام خیلی ضعف میره.شکمم ن درد نداشته این چند روز

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه. دومین بار و آمپول hmg ولی بی بی چکم 10 روز بعد تاخیر جواب داد. همش احساس میکردم دارم پریود میشم ...

وای خوشبحالت منم این ماه هم قرص خوردم هم امپیول زدم😔خدا کنه حامله شم

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2728
منم کمردرد پریودی دارم و پاهام خیلی ضعف میره.شکمم ن درد نداشته این چند روز

ببخشید شوهرت کم تحرکی داشت که ای یو ای انجام دادی؟

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
بااین تفاسیر باید موعدت پری میومد حالا یه دو سه روز دیگه باز بی بی بزن

اونایی که تنبلی دارن هم تاخیر نمیوفته یعنی باید همون14.15 روز بعد امپول بیاد؟

اونایی که تنبلی دارن هم تاخیر نمیوفته یعنی باید همون14.15 روز بعد امپول بیاد؟

اره 

من خودم پلی کیستیکم اما وقتی قرص و امپول مصرف میکنم مرتی پری میاد 

چون با امول تو مرحله تخمک گذاریت طی کردی

اره  من خودم پلی کیستیکم اما وقتی قرص و امپول مصرف میکنم مرتی پری میاد  چون با امول تو م ...

ممنون عزیزم پس من یکشنبه پیش امپول زدم این یکشنبه که بیاد باید پری شم 

ان شالله که نیاد 

ببخشید شوهرت کم تحرکی داشت که ای یو ای انجام دادی؟

مورفولوژیش کم بود تحرکش متوسط بود 

بله اختلال طبیعیه بالاخره تو روند طبیعی بدن دست برده شده شاید تا یه هفته هم تاخیر داشته باشی انشالله که همین ماه بارداری حالا دو روز دیگه بازم بی بی چک بزن

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

استاتر شما کجا آی یو آی انجام دادی؟

لک بینی نداشتی؟

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.......  
بله اختلال طبیعیه بالاخره تو روند طبیعی بدن دست برده شده شاید تا یه هفته هم تاخیر داشته باشی انشالله ...

تو این تاخیر ممکنه احتمال بارداری هم باشه دیگه درسته؟

2706