2737
2734
عنوان

مسخره نکنین ولی آیه ای ختمی هست برای خریدن ماشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18566 بازدید | 64 پست

[QUOTE=71776195]شما جواب گرفتین؟ آخه شنیدم سوزوندن نام فرشتگان خوب نیست[/QUOTE نسوزون بنداز تو اب رودخونه یا دریا الان بزار لای قران تا زمانی که دسترسی پیدا کنی به اب روان و جاری

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بعد از يكي از نمازا مثلا هرروز بعد از نماز صبح يكيشو بخوني كافيه  مثلا همون روزي يه دونه ي ...

چه جالب..مبارکشون انشاا ملت غرق رزق و روزی حلال خدا بشن و این سختی نجات پیدا کنن

خدایا در برابر
2731
گلم ممنونم ولی استغفار و سوره نور رو متوجه نشدم چطور بخونم

خواهش میکنم عزیزم :)

۲۵۶ مرتبه سوره نور 

۴۰۰ بار استغفار همون چهار دور تسبیح حتی برای شغل مناسبم عالیه  ...

❤اللهم عجل لولیک الفرج ❤

من شنيدم سوره واقعه براي افزايش رزق و روزي خيلي خوبه ٤٠روز بخون تلاشتونم كنيد طلا داري بفروش،زميني چيز قيمتي داري بفروش پول تو بانك داري روش وام بگير خدا هم روزي رسونه و كمكت ميكنه انشالله

كار نشد نداره ولي از تو حركت از خدا بركت✋🏻

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً
2738

من برای رزق و روزی نه ولی برای مشکلاتم 20روز ختم چهل تایی ایت الله نخودکی برداشتم ایت الکرسی و اینا میدونم هر چی ادما از خدا بخوان خدا اگر صلاح باشه میده دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
من شنيدم سوره واقعه براي افزايش رزق و روزي خيلي خوبه ٤٠روز بخون تلاشتونم كنيد طلا داري بفروش،زميني چ ...

سوره واقعه رو شبی 3 بار میخوانم. مرسی از توصیه تون خانمی

خدایا در برابر

یه کتاب دارم توش نوشته اگه کسی به اسم یا مالک الملک مداومت کنه حتی سلطنت روی زمین هم بخواد خدامیده بهش

هر روز وهرجقدر میتونی بخون

یه راه دیگه هم نذر ۱۲۴ هزارصلواته که خیلی هاهنوز به انتهانرسیده حاجت گرفتن

یاعلی
یه کتاب دارم توش نوشته اگه کسی به اسم یا مالک الملک مداومت کنه حتی سلطنت روی زمین هم بخواد خدامیده ب ...

یا مالک الملک با اعراب میشه بنویسی منم اینو شنیدم واسه ثروت اما تلفظ صحیحشو بلد نیستم

2706