2733
2734
عنوان

کولیک خر است😠

| مشاهده متن کامل بحث + 2448 بازدید | 54 پست
وای من عصبی ام کلا ضعف اعصاب دارم قبل بارداری قرص مصرف میکردم الانم درگیرشم و نمیتونم قرص بخورم خدا ...

انشاالله منکه خودم مظلوم بودم بچم خیلی پر سر وصدا شد گوزو خانم

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کولیکید هم دادی؟ خیلی بد طعمه ولی غلیظه ی مقدار اثر میکنه ارزونم هست

اره ببین هرچی با کولیک شروع شه خریدم دادم بخدا جوابش فقط یک روزه😔😔😔😔

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
میفهممت من انقد اون دوران بهم فشار اومده بود افسرده شده بودم همش گریع میکردم حالا دختر کوچیکم خدا رو ...

خدارو هزاران مرتبه شکر خیلی بده برام دعا کن خوب بشه

2731
گهواره فایده نداره.تو بتو بخابونش بزار تو بانو ج ک خودتون درست کردین پدی لاکت حواست باشه حتما باید ...

اره عزیزدلم تو یخچاله پس بانو ج ببینم چجوریه درست کنم ببینم فایده داره

چند ماهش هست دختر منم از شش غروب تا سه چهار صبح گریه میکرد وقتی با میچزخوندمش 

گفتم تو پست اول عزیزم دو ماه و ۱۷ روزشه

ان شاءالله که هر چه زودتر خوب میشه.

داداش من وحشتناک بود خیلی اون رو دکتر بردیم تا یه دکتر گفت اینکار شما که همش بچه رو دکتر میبرید بی فایده هست تا چهار و یا شش ماهگی ادامه داره.

خدا رو شکر خیلی زود اون روز های سخت سپری شد.

فقط صبور باش !

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها
2738
تا چهار ماهیگش درست میشه ولی از سه ماهگی های  برخورده خوابش تنظیم میشه

خدا از دهنت بشنوه مرسی عزیزممم