2733
2734
عنوان

کولیک خر است😠

2447 بازدید | 54 پست

سلام 

من هر روشی برای درمان کولیک به کار بردم اما همشون فقط یک روز موثر بودند

دکتر بردم که قطره داد کولیک اف کولیک ایز و هر چی که با کولیک شروع شه😑😑

دوباره بردم یه دکتر پماد داده برای شکمش اون یه ذره بهترش کرده 

پدی لاکت دادم تاثیر چندانی نداره 

سونو گرفتم رفلکس نداره

دیگه نمیدونم سشوار روشن کردم اصلا جواب نداد کلا با صداها مخالفه

خودم رژیم رعایت میکنم به دستور پزشک بهش کمکی میدم که همه شیرخشکا رو امتحان کردیم اخرش نان بهش ساخت اینکه از این😐😐😐

خودم که دارم میمیرم از رژیم گرفتن از بی خوابی از همه چی

ماشین سواری هم امتحان کردم

دیگه نظرتون چیه چ خاکی بریزم تو سرم؟؟ دوماه و ۱۷ روزشه

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

کنکور هم‌

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا۴ ماهگی باید تحمل کنی منم این روزای مسخره رو گذروندم

تا ۴ ماهگی ای خدااااا😥😥😥😥😢😢😢

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2738

عزیرم باید صبور باشی تا دوره اش بگذره دختر منم شدید داشت ولی تا نزدیک 3 ماهگی خوب خوب شد. من اکثر شبا تا شروع میکرد میبردمش حموم اروم میشد یا سشوار و جارو برقی روشن میکردم

شده خاطره هات آرزوت شه؟
پدی لاکت چند وقت دادی

از اول ۴۰ روزگی دکتر گف بده تا ۶ ماهگی

من دخترم پدی لاکت میدادم خیلی خوب بود اما نگم برات از رفلاکسش    

وای خداروشکر ک خوب شده رفلکسم خیلی بده ولی کولیک منو نابودم کرده

تا ۴ ماهگی ای خدااااا😥😥😥😥😢😢😢

اره ۴ماهگیش ک تموم شه همیه چی اروم میشه.البته ببین بچه شکمش کار میده ؟شکم بچه اگ هرروز کادکنه دل دردش کمتر میشه.گریپ میکسچر خارجی بخر هر ۸ ساعت ۲تا قطره چکون بده

2706